Wpis z mikrobloga

bla bla bla, pseudointelektualny pajacu, mam nadzieję że otrzymujesz w życiu tyle samo empatii ile właśnie oddajesz bliźnim, załgany, katolski hipokryto. na szczęście czas takiego ciemnogrodu i zwykłej podłości powoli się kończy i niedługo głoszenie takich poglądów będzie wstydem już nawet w internecie.


@InspektorDupa: wow, ile lewicowej tolerancji i szacunku dla drugiego człowieka; pamiętam jak niedawno jedna z posłanek lewicy (z typowym dla tej formacji światopoglądowej poczuciem wyższości) przekonywała, że to
@InspektorDupa: nienawiścią? Jaką nienawiścią? Niby za co mam nienawidzić tęczowców? Hm?! Tę mityczną nienawiść wymyśliliście sobie, tęczowi odszczepieńcy, aby na froncie walki o swoje prawa mieć amunicję do walki z tymi, którzy się z wami nie zgadzają. Ja się, tfu, gejami i generalnie całą społecznością LPG zwyczajnie brzydzę. Tyle. A patolem jesteś ty robiąc takie prymitywne założenia. Od mojego wychowania i rodziców trzymaj się parszywcu na kilometr, jasne, ja się do
@Soojin21: Eeee gówno prawda? Daj jeden przykład gdzie jakaś para LGBT została przez policję aresztowana/wymeldowana za publiczne całowanie się. Bo tutaj jasno o to chodzi a nie o reakcje ludzi.

Ale czego można się spodziewać po grupie ludzi która żyje tylko i wyłącznie z wymyślania sobie problemów.
@Ray_Zero: w pierwszej wiadomości hehe rowerzyści, w drugiej wykolejeńcy, teraz się brzydzisz - musisz mieć zajebiście silną psychikę...! brzydzisz się kogoś ze względu na to że jest inny. może to jest dla ciebie bolesne, ale zostałeś wychowany na prymitywnego patusa o mentalności agresywnego dresa, twoje własne słowa świadczą że intelektualnie zwyczajnie nie wyrabiasz, ciężko się nie przywalić do takich efektów procesu wychowawczego, jakiś kurator powinien Ci pomagać, ale pewnie już na
@InspektorDupa: brzydzę się bo to roszczeniowa swołocz i banda, której wydaje się, że jest najważniejsza na tym świecie. Brzydzę się hipokryzją tych "środowisk", ale bawi mnie ich totalna i beznadziejna wręcz głupota. Z uwagi na fakt iż ci ludzie szargają pewne świętości ja nie mam zamiaru ich ani tolerować ani szanować. Ty sam jesteś srogi prymityw skoro jedyny argument jaki potrafisz znaleźć to kwestie wychowawcze, o których nie masz bladego pojęcia