Wpis z mikrobloga

No i po zlocie :D

Dziękuję wszystkim którzy przyjechali, Ci którzy nie przyjechali niech żałują i mają karnego #!$%@?, bo alko było sporo (skrzynka jeszcze mi została :/)

Największe podziękowania i pozdrowienia dla:

gang wołomiński %-)

1%erów z Wrocławia/rubieży zachodnich którzy przyjechali POMIMO DESZCZU!!

Oraz Radom Fetors

Dajcie mi znać czy żyjecie :)

@qupi @trysekcja @pendzel podeślijcie mi foty co? :D

I małe info

tak jak wspominałem, można zrobić "after party"

zapraszam motocyklistów w okolicach skierniewic(czyli centralna polska, okolice łódz/wawa), jak ktoś byłby chętny na bliżej nie określoną imprezę namiotową (termin jak będzie ciepło :P)

na powiedzmy sobota/niedziela to dawać znać kto jest wstępnie chętny ;)


#motozlotwykopu #motocykle
Pobierz Gadzinski - No i po zlocie :D

Dziękuję wszystkim którzy przyjechali, Ci którzy nie p...
źródło: comment_SgkvvNmzXhnHn7QTdAo9MnthMeLFm1QQ.jpg
  • 40
@qupi: mam tylko nadzieję, że następny zlot będzie jeszcze większy. Ja przynajmniej wyniosłem parę spostrzeżeń co mogło by być lepiej. Człowiek uczy się w miarę doświadczeń. Zapraszam na kolejne spotkanie.

Jesteś kopalnią 'cool story' :)
@qupi: tak udało się :) wystarczyło trochę go popchać - widocznie musiało mu się gdzieś wody zebrać i może mieszanka mu się nie podobała. Wiem, że to wina gaźników na 100%, bo już powinienem je przeczyścić sezon temu(a są według nie konkretnie zanieczyszczone) , ale ciągle gdzieś chodzę, albo jeżdżę i nie miałem jak się wybrać do mechanika :/ Gdzieś czytałem, że gaźniki należy płukać w jakimś płynie, ale jeszcze zobaczę
@Gadzinski: jestem trochę zawstydzony Twoimi stwierdzeniami ;)

"z cyklu:nauka na przyszłość":co sądzisz o małej paradzie oraz ewentualnym rykom chóralnym w ramach zlotowych atrakcji? ;D
@Gadzinski: @Pendzel: @vervurax: @qupi:

Skrzynka alko została bo ja nie piłam - sorry... następnym razem się poprawię :PP

Ja bardzo chętnie bym przygarnęła zlotowy znaczek/naszywkę :))

Zaraz będę zgrywać fotki, kto chce niech mi podeśle adres maila na priva, tak mi będzie wygodniej :) zaraz wrzucę na mirko fotkę z nami wszystkimi, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi :P

Na następne spotkania jestem jak najbardziej chętna, o
@Gadzinski: @Tartajos Wielkie dzięki za organizacje. Szkoda, że taki krótki wyjazd. Było bardzo fajnie! :) Co do kolejnych inicjatyw jestem jak najbardziej otwarty :)

Dobrze, że odpalił bo mieliśmy go już w lesie zakopać z Tartajosem, żeby Ci problemu więcej nie sprawiał :P Gaźniki wystarczy, że rozbierzesz i benzyną wyczyścisz.

Btw. z godzinę temu dopiero się obudziłem po powrocie ;D Wyjazd, relaks, odpoczynek..

@trysekcja: Junak porządny sprzęt więc nie rozpadnie.
@Gadzinski: Ja bardzo żałuję się nie przyjechałem, niestety dzień wcześniej miałem inny wyjazd i alkomat nie pozwalał prowadzić. Jeżeli tylko termin następnego zlotu będzie mi pasował to zrechabilituję się i przyjadę.