Wpis z mikrobloga

Szukam sprawdzonego serwisu wtryskiwaczy diesla we Wrocławiu i okolicach (tak do 75km). Obecny serwis zdiagnozował wtryski do regeneracji, jednak nie podjął się naprawy ze względu na pandemie. Najlepiej serwis do którego mogę przywieźć samochód, sami wykręca wtryski i po regeneracji wstawią je spowrotem.
Objawy: zimny silnik nie jest w stanie utrzymać wolnych obrotów i sam gaśnie, po kilku minutach jazdy wszystko jest okej, wydaje mi się też że mniej spala.
Silnik:fordowski 1.8 TDCi 101KM 74KW
#wroclaw #walbrzych #legnica #dolnyslask #ford #mechanikasamochodowa
  • 11
tylko Jezierzany i nigdzie indziej


@fuck_it_all: To, że bywałeś u kiepskich mechaników nie znaczy, że tylko jeden w kraju jest dobry.

Poleciłem mechanika, dla którego wiele razy świadczyłem usługi elektroniczne (immobilizery i te sprawy), który robi tylko diesle.

Ponadto wysłałem do niego kilku znajomych właścicieli aut, w których zdiagnozowałem przelewające się wtryski (auta nie nie odpalały, przyjeżdżałem i robiłem diagnozę) i każdy z nich był zadowolony po usłudze na Kamienogórskiej. Ale
@fuck_it_all: Poleciłeś Diesel Serwis z ulicy Kamiennogórskiej 85 we Wrocławiu?

Nie. Za to napisałeś, że tylko Jezierzany i żaden inny serwis. Jakby był jeden dobry mechanik. W dodatku op szuka we Wrocławiu, a to chyba nie jest Wrocław.

Tylko Media Expert - Tylko Lidl - Tylko Meble Agata ( ͡° ͜ʖ ͡°)