Wpis z mikrobloga

Nie wiem co kieruje mężczyznami którzy są w stanie wybaczyć kobiecie zdradę przecież to jest całkowite odarcie się z godności.
Jeśli twoja kobieta przebolcowała się z innym gościem to znaczy, że nie ma do ciebie za grosz szacunku i uznaje cię za śmiecia, to jest po prostu naplucie w mordę.
Po upojnej nocy z innym samcem wraca do ciebie i wylewa krokodyle łzy w głębi duszy myśląc z kim za tydzień dorobić ci rogi, a ty jak największy kretyn wybaczasz lafiryndzie i wierzysz w jakąś "chwilę słabości".
Zdrada powinna być równoznaczna z wyrzuceniem na zbity pysk z chałupy.
W przypadku małżeństwa i posiadania dzieci to kobieta, która zdradziła swojego męża powinna być pozbawiona praw rodzicielskich i wszystkich praw do jakiegokolwiek majątku.
#przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 15
@WwaDdl022 a co jak też tak myślałem o pewnej parce, że beciak bo laska się przelizała z moim ziomkiem (mimo że jeden i drugi bardziej pod chady podlatywali niż pod beciaki) ale jej chłop się dowiedział i były tylko groźby do tego mojego ziomka i po nich właściwie cisza. Kompletnie nic się nie stało ... w tej chwili ich córka będzie miała 2 rok, a ten mój ziomek też jest w szcześliwym
@kopawdupeswiniom: Psychologia ewolucyjna mówi o dążeniu do przekazania własnych genów. Kobiety szukają partnera o cechach fizycznych zwiększających szanse na przetrwanie, a mężczyźni, którzy nigdy nie mogą być pewni swojego ojcostwa, po prostu celują w ilość. Dlatego mężczyzna w szczęśliwym związku może skoczyć w bok z dużo mniej atrakcyjną od swojej partnerki kobietą. Według badań kobiety zdradzają odrobinę rzadziej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WwaDdl022: 2 razy. Raz wybaczyłem i dobrze się z tym czuje. Nie jestem osobą która daje sobie wchodzić na głowę i nigdy nie miałem problemu z relacjami. Nadal mi nie odpowiedziałes. Z iloma byłeś osobami i jak poważne to były związki