Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kazdy z pracownikow na koniec miesiaca ma rozmowe z kierownictwem, od kolegow wiem ze wszystkim na UoP proponuja urlop bezplatny albo zwolnienie... czy jest to wgl legalne? tzn zaproponoiwanie urlopu bezplatnego w sytuacji gdy pracodawca chce mnie zwolnic

co byscie wybrali na moim miejscu? sklep z elektronika w galerii, nigdy nie bylem w takiej sytuacji...
14 dniowy okres wypowiedzenia, przynajmniej za to kaska by mi wleciala jakakolwiek...
#prawo #pracbaza #prawopracy #koronawirus
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tzn zaproponoiwanie urlopu bezplatnego w sytuacji gdy pracodawca chce mnie zwolnic


@oldspiceedit: Nie, nie jest. Ale i tak nie masz źle, przedsiębiorcy radzą sobie na grupach by zwalniać wszystkich dyscyplinarnie, bo sąd pracy to 2-3 lata więc nie ma spiny i lepiej walić w c---a teraz, a martwić się potem.
  • Odpowiedz
@nairoht: inaczej - czy moze mi zaproponowac ten urlop bezplatny czy to lamanie prawa? nie chce zeby byla taka sytuacja ze zaproponuje mi to albo to, ja wybiore zwolnienie a on mi je wystawi za porozumieniem stron czy cos takiego..
  • Odpowiedz
ja wybiore zwolnienie a on mi je wystawi za porozumieniem stron czy cos takiego..


@oldspiceedit: to nie podpiszesz, wot co. Podpisuj tylko z WINY pracodawcy zwolnienie. Żadnych porozumień
  • Odpowiedz
@piastun: przy umowie na czas określonym nie ma czegoś takiego jak odprawa, nie zawsze jest nawet przy umowach na czes nieokreślony, nie wiem skąd ty to wymyśliłeś ale jak możesz zacytuj artykuł z KP
  • Odpowiedz