Wpis z mikrobloga

@technocratus:

sami kiedys przyznali ze takie cwiczenia sie odbywaja i obejmuja m.in. takie dzialania jak uprowadzenie samolotu i kierowanie go na budynki.

Tak, ale spoza USA. Po za tym, badania systemu NORAD wykazały, że... braknie im czasu.

Budynek byl projektowany po samoloty pasazerskie z lat 70' i 80', ten 767 mial oblot chyba w tamtych latach z tego co pamietam.

Nope. WTC był projektowany na ponad dekadę przed wypuszczeniem 767, na
@push3k-pro: W sumie to uderzenie sporo większego i cięższego samolotu przetrwały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogły się przecież zawalić od razu grzebiąc o wiele więcej ludzi, którzy nie mieliby nawet szans z nich uciec. Szczególnie WTC2, które było trafione znacznie niżej i pod gorszym kątem niż WTC1. Piętą achillesową było tam łączenie stropów ze ścianami. Stropy były z cienkich profili, niż z grubych belek jak w większości
@Eternit_z_azbestu:

W sumie to uderzenie sporo większego i cięższego samolotu przetrwały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już to kiedyś słyszałem xD

Mieliśmy przykłady budynków podobnej konstrukcji, które się nie zawaliły, ale raz, że nie były tak duże, a dwa, że żadne nie były trafione samolotem.
Nie poprostu nie wiem czy tam byl zamach czy go nie bylo


@technocratus: No i to pytałem, to właśnie czyni cię foliarzem - ponieważ wszelkie znane fakty przeczą jakoby mógł to być spisek. Nie chodzi o żaden autorytet, tylko o treść, na poparcie tezy o zamachu nie ma żadnych faktów, tylko domysły albo zwykłe bzdury.
Ależ możesz weryfikować wiedzę którą posiadasz - tak jak wyżej zweryfikowano za ciebie te bzdury o
No i to pytałem, to właśnie czyni cię foliarzem

To ze nie wierze we wszystko co przeczytam nie czyni mnie foliarzem, to ze uznajesz ze ktos kto ma odrebne zdanie wedlug Ciebie jest foliarzem to masz do tego prawo tak sadzic, tak samo ja uwazam ze jeste zmanipulowanym ignorantem. Roznica miedzy 767 a 707 nie jest taka ze ten pierwszy jest 2x wiekszy/ciezszy, przedstawilem Ci informacje ktore czytalem, slyszalem, nie oznacza to