Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
#rozdajo #koronawirus uwaga dziś mniej o 5 przypadków jako że mamy epidemie ludzie tracą robotę albo zarabiają tyle że zostaje im 100 zł na jedzenie postanawiam wylosować kogoś. Mam nadzieję że trafi na Mirka który faktycznie potrzebuje tego w tych ciężkich czasach.

Losowanie przez Mirkorandom:

@m4tus
Allek - #rozdajo #koronawirus uwaga dziś mniej o 5 przypadków jako że mamy epidemie l...

źródło: comment_1585510884yuSsj489rvhvoVQMxEDzYe.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Muszę przyznać że zastanawiałem czy ktoś z konsumuje czy przekaże kasę komuś kto bardziej potrzebuje. Osobiście uważam to za ważna zbiórkę chodź wkurza mnie to że obywatele muszą się składać na coś co powinno być zapewnione służbie zdrowia
@Allek: Też uważam, że to co robią ludzie to piękny gest, ale nie tak powinno to wyglądać i tutaj ten rząd powinien zostać wykopany - dla nich ważniejsze obecnie jest sianie propagandy (jak od wielu lat). Najgorsze w tym wszystkim jest to, że są gotowi poświęcić zdrowie i życie ludzi doprowadzając do majowych wyborów... A wszystko dlatego, że jest wysokie prawdopodobieństwo, że Adrian nie wygra bo ludzie się wkurzą gdy sytuacja
@carnaval: zrobił w poprzednim wpisie rozdajo: "idę o zakład że w niedzielę będzie mniej niż 249 nowych przypadków gdyż jak wiadomo wirus w niedzielę odpoczywa.

Jak się mylę stawiam do 50 zł jedzenie w dowozie! @pysznepl @PizzaPortal czy glovo co kto chce"

Więc przedmiotem było jedzonko do 50 zł, stwierdziłem, że skoro wygrałem to nie chce tego jedzenia i są ludzie, którzy potrzebują tych pieniędzy bardziej niż ja, dlatego zaproponowałem wysłanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m4tus: kurde dziś mi kumpela powiedziała że ze względu na ograniczoną pracę w firmie ma mniej godzin zostaje jej po opłaceniu 100 zł na jedzenie