Wpis z mikrobloga

Nie zapowiada się, żeby praca zdalna miala szybko minąć, a moje krzesło zaczyna coraz gorzej brzmieć, jest też okrutnie niewygodne.
Jaki fotel w przedziale 5-800zl byście polecili? Zależy mi, żeby było też oparcie głowy. W obecnym czasie fajnie, jakby to był fotel polskiej firmy. Nie przeszkadza mi, jakby miał być 'gamingowy'.

Wołam tych, co często pracują zdalnie:
#programowanie #testowanieoprogramowania #pracazdalna #homeoffice #krzeslo #fotel #fotelbiurowy #fotelgamingowy
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@diarrhoea: ostatnio dla siebie się nad czymś zastanawiałem i jeszcze nie kupiłem, ale chyba kupię takie jak w pracy mam - Profim Motto, wychodzi jakieś 1400zł, dla mnie super to krzesło jest, mam w domu DXRacer Max i ten profim wygodą zdecydowanie wygrywa (zwłaszcza ta pseudo skóra jest do bani)
@diarrhoea ja kupilem ostatnio norhold skadi plus. Wygodny fotel z regulowanymi podłokietnikami i zagłówkiem, duże miękkie siedzisko i co najważniejsze regulacja na odcinku lędźwiowym. Z minusów to jak dla mnie jest troche wyskoki (173 cm here) i jesli sie na nim wygodnie rozłożę to nie sięgam całymi stopami do podłogi, drugi z minusów to regulacja podłokietników, a właściwie jej część, bo o ile regulacja góra/dół jest spoko to regulacja lewo/prawo, przód/tył mogła
@diarrhoea W Ikei siedziałem na Markusie i tym jego droższymi bracie na "J" i są wygodne, ale za nisko miały podłokietniki, a dodatkowo Markus ma średnie podparcie lędźwi no i i nie ma regulacji zagłówka. Tutaj brakuje regulacji odległości siedziska od oparcia, ale to nie jest jakieś uberpotrzene
@diarrhoea: od kilku dni sam stoję przed wyborem krzesła do ~700zł maksymalnie wygodnego i mam lekką obsesje. Obecnie sprzedawany model Markusa z IKEA skrzypi i strzela przy siadaniu/bujaniu/zmianie pozycji - dla mnie to niedopuszczalne w nowym fotelu za takie pieniądze. Prawdopodobnie pozostanę przy Jarvaflecie(?) także z Ikei - nie doszukałem się żadnych minusów poza podobno twardszą poduszką niż w Markusie.
Tu masz przykład https://www.youtube.com/watch?v=Tla2j90PzFs
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WillWonka: co wy macie z tą "pseudoskórą" jak to normalna skóra bydlęca licowa xD

W instrukcji jest żeby smarować właściwym preparatem do skóry, ale po #!$%@? czytać oczy bolą, a potem płacz że "gówno" i się łuszczy ¯\_(ツ)_/¯