Wpis z mikrobloga

Nie zapowiada się, żeby praca zdalna miala szybko minąć, a moje krzesło zaczyna coraz gorzej brzmieć, jest też okrutnie niewygodne.
Jaki fotel w przedziale 5-800zl byście polecili? Zależy mi, żeby było też oparcie głowy. W obecnym czasie fajnie, jakby to był fotel polskiej firmy. Nie przeszkadza mi, jakby miał być 'gamingowy'.

Wołam tych, co często pracują zdalnie:
#programowanie #testowanieoprogramowania #pracazdalna #homeoffice #krzeslo #fotel #fotelbiurowy #fotelgamingowy
  • 43
@diarrhoea: ja też nie miałem, ale przekonałem się. Pamiętaj tylko żeby nie brać z tej pseudo skóry. Mam dwa markusy, jeden w biurze, drugi w domu i w tym budżecie nic lepszego nie ogarniesz. Jak zwiększysz budżet do jakieś 2-3k to są spoko fotele ergonomiczne, ale w tym budżecie niestety nic innego nie ma.
@diarrhoea: W tym budżecie to tylko Ikea Markus - jest bardzo sensowny. Fotele gamingowe zwykle są nieergonomiczne i tandetnie wykonane - siedziałem na kilku i sam nie odważyłbym się na zakup bez osobistego przetestowania. No może fotele DxRacer się trochę wyróżniają, ale to już wyższy budżet. A chyba najlepszym wyborem na lata jest Ergohuman. Drogi ale wart swojej ceny
@lol3pdg w robocie "siedze" na leżąco z wjechaniem pod biurko wiec może dlatego aż mi to nie robi. W tym przedziale cenowym chyba nie ma lepszego, jakbym kupował do chaty to na pewno bym dorzucił pieniędzy i kupił coś innego ¯\_(ツ)_/¯
@diarrhoea: #teammarkus, od dwóch lat siedzę po kilka/kilkanaście godzin dziennie na nim i na nic nie można narzekać, podparcie lędźwiowe ma (moim zdaniem mogło by być trochę większe, spróbowałem dokupić specjalna poduszkę ale wtedy znów było to zbyt duzo XD)