Wpis z mikrobloga

Kuźwa na serio, tak będzie wyglądał "świat sportu" w XXI w?
Serwisy sportowe piszą o tym gównie?
Co dalej, będą pisać też plotki z życia jakiegoś kruszwila czy jakiejś patolni z Torunia?
Każdemu, kto wspiera te gówno, kupuje bilety i transmisje pluję w twarz.
To nie jest tak, że "ja tylko mam z tego polew". Nie kuźwa, jak to wspierasz "czynem", to przykładasz się do tego gówna, taka jest prawda.
#sport #bekazpodludzi #mma #famemma
text - Kuźwa na serio, tak będzie wyglądał "świat sportu" w XXI w? 
Serwisy sportowe...
  • 11
@text: Fame nigdy nie miałobyc sportowe, wiec dziwi mnie, ze przy szóstej gali nadal ktoś boldupi TO NIE JEST SPORT!!11ONEONE

Jak w każdym biznesie - wybrali sobie pewna grupę docelowa i zaspokajają jej potrzeby.
@text: ale ogladałeś, czy tak se piszesz?
W 2 pierwszych walkach sporo się działo. Kasjo - Rataj też nieźle. Nawet ekhm... powiedzmy umownie "walka kobiet" o dziwo dała radę.
To, że wśród nich była walka 2 cipeczek "gangsta-disco-polowców", Potężny Włodarz i Chudy Byk walczyli z wiatrem, no i Najman znowu dostał od Ciężarowca, to druga sprawa...

Ale KSW też wybiło się na Freakach + te 2 pierwsze walki były efektywniejsze, niż
Fame nigdy nie miałobyc sportowe, wiec dziwi mnie, ze przy szóstej gali nadal ktoś boldupi TO NIE JEST SPORT!!11ONEONE

@beee:
Nie widzisz do czego piję, jest o tym info w NAJWIĘKSZYCH SERWISACH SPORTOWYCH
Ja nawet nie czepiam się samego Fame, bo jak ktoś lubi gówno, to niech lubi. Ale czepiam się tego, że "poważne" serwisy sportowe o tym piszą.

ciekawe czy napluł byś w twarz któremuś z zawodników albo właścicielą fame
@text: ale to nie dyskwalifikuje tego jako sport.
W piłce nożnej też kupuje się zawodników, którzy mają tylko nabić hype, a nie podnieść poziom sportowy. Chelsea (której fanem jestem) kupiła Pulisica z BVB tylko po to, żeby podnieść swój FanBase w USA.
KSW wyłapuje Freaków, by zaciekawić ludzi mniej związanych z tym sportem (Oświęcimski czy Popek... bo Pudzian to jednak sportowiec).
Nawet UFC przechwytywało "aktorów" z WWE, by przyciągnąć do siebie
ale to nie dyskwalifikuje tego jako sport.

@Koczi_92:
Ale niech sobie nazywają to sportem. Mi chodzi o to, że pisanie o walkach jutuberów i patusów w najwieszych serwisach sportowych, to tak jak by pisać o 6 lidze (czy tam poziomie B-klasy) w piłce nożnej na Onecie itp.

Nawet UFC przechwytywało "aktorów" z WWE

Kuźwa, ludzie z WWE to jedni z najlepszych sportowców, mimo udawanych walk, napierdlają treningi całę życie i dają
@text:

to tak jak by pisać o 6 lidze (czy tam poziomie B-klasy) w piłce nożnej na Onecie

gdyby w B-klasie była drużyna, na której mecze przychodziłoby 100k widzów, to gwarantuję Ci, że nie tylko Onet by o tym pisał. ;)

napierdlają treningi całę życie

i teścia w dupę, dlatego większość z nich poza "granie" w WWE nie wyjdzie... ;)

i dają radę w walkach UFC

I dostają po dupie od
gdyby w B-klasie była drużyna, na której mecze przychodziłoby 100k widzów, to gwarantuję Ci, że nie tylko Onet by o tym pisał. ;)

@Koczi_92:
No i czego nie rozumiesz, że właśnie do tego piję, że media się szmacą. Bo popularnoiść Fame nie wynika z poziomu, tylko z tego, że biora na starcie popularnych patusów.
To jest obniżanie poziomu, którym rzygam. To jest ścieżka z filmu Idiokracja. Brawo, zawracasz mi dupę, bo