Wpis z mikrobloga

#rozdajo masek medycznych
Ze względu na zablokowanie przez nasz kochany rząd zakupu masek(na Allegro chociaż aukcje januszu z gownomaskami za 30zł za maskę nadal stoją) postanowiłem sam wziąć się za ich uszycie(uszyłam już dla kilku Mirków). Mam materiały i sprzęt.
Pomyślałem, ze mogę zrobić drugie już rozdajo. Spośród pulsujących wybiorę osobę która otrzyma
-5 masek koloru białego. Kosz przesyłki pokrywam ja
-5 osób, które otrzymają jedną maskę pod warunkiem, ze zgodzą się pokryć koszt przesyłki

Gdyby ktoś chciał kupić to szyje maski wielokrotnego użytku które można prać, 7zł/sztuka. Nie przyjmuje hurtowych zamówień typu „biorę 100”

Z oczywistych względów wysyłam tylko do Polski. Możliwy odbiór osobisty w #lodz
#kornawirus #2019ncov
Pobierz LewCyzud - #rozdajo masek medycznych
Ze względu na zablokowanie przez nasz kochany rz...
źródło: comment_1585471210bR3qj9ckeH5VcPRnPE0ScM.jpg
  • 98
@LewCyzud:
W sumie nie interesowałem się do tej pory, mam kilka takich szpitalnych chirurgicznych na raz, Twoje są naprawdę wielokrotnego użytku? Rozumiem że to po prostu kawałek materiału z dorobionymi gumkami.

Jak nie wygram to będę interested kupnem
@KalaFFior: Czy ty jesteś tym pożytecznym idiotą, którym płaci się 60 groszy za wpis ? Powtarzasz informację, która jest nie prawdą bo jest to dla ciebie, nie wiem ironia ? Teraz mam wolne i dużo czytam wykopu, tego co się dzieję, lepsze to niż strony typu wp, onet itp., ale jak ktoś nie jest obeznany to nie wie, że to jest żart czy coś innego, a może trafić na taki wpis