Wpis z mikrobloga

#rozdajo masek medycznych
Ze względu na zablokowanie przez nasz kochany rząd zakupu masek(na Allegro chociaż aukcje januszu z gownomaskami za 30zł za maskę nadal stoją) postanowiłem sam wziąć się za ich uszycie(uszyłam już dla kilku Mirków). Mam materiały i sprzęt.
Pomyślałem, ze mogę zrobić drugie już rozdajo. Spośród pulsujących wybiorę osobę która otrzyma
-5 masek koloru białego. Kosz przesyłki pokrywam ja
-5 osób, które otrzymają jedną maskę pod warunkiem, ze zgodzą się pokryć koszt przesyłki

Gdyby ktoś chciał kupić to szyje maski wielokrotnego użytku które można prać, 7zł/sztuka. Nie przyjmuje hurtowych zamówień typu „biorę 100”

Z oczywistych względów wysyłam tylko do Polski. Możliwy odbiór osobisty w #lodz
#kornawirus #2019ncov
LewCyzud - #rozdajo masek medycznych
Ze względu na zablokowanie przez nasz kochany rz...

źródło: comment_1585471210bR3qj9ckeH5VcPRnPE0ScM.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@LewCyzud: Dokładnie tego typu maski szyje moja żona i ludzie ze szpitali przyjeżdżają z pocałowaniem ręki. Wczoraj ze szpitala klinicznego dzisiaj z onkologii, jak napisała ogłoszenie na grupie z pomocą dla medyków odezwali się ludzie z każdego szpitala w Lublinie w przeciągu pół godziny. Sam jej sprawdzałem czy to nie ściemniacze. Jest taka dupa w szpitalach, że ludzie z onkologii wprost pytali ile mają zapłacić, oczywiście odmówiliśmy jakiejkolwiek kasy, więc zostawili
  • Odpowiedz
@Underpeople: czyli przeczysz sam sobie.

po prostu musisz (ale naprawdę musisz) je za każdym razem sterylizować (różne opcje, ja daje do piekarnika na pół godziny w ~80-100 stopniach).



Wyjałowienie,czyli sterylizacja odbywa się w temp.powyżej 100*C

Nie czepiam się. Stwierdziłem fakt.
  • Odpowiedz
@Underpeople: ale ty właśnie tak twierdzisz.Sterylizację przeprowadza się w temp.powyrzej 100*C,a ty twierdzisz,że to robisz w 80-100*C.Ty sam nie masz pojęcia co piszesz i dalej w to brniesz.
Poza tym sterylizacje termiczną,a taką masz na myśli przeprowadza się w temp. 160-200*C
sam posiadasz wiedzę ledwie z Wikipedii
  • Odpowiedz