Wpis z mikrobloga

@czamar: A dziś zasypie Was pytaniami, bo już nie wiem w co ręce wkładać...

Komu się nie chce niech nie czyta, albo odpowie chociaż na jedno pytanko- będę bardzo wdzięczna ;)
Mianowicie- tworzę sobie to, na co mi przyjdzie ochota, czasami czymś się pochwalę, ale generalnie do tych szalonych osobowości, które wszędzie potrafią się wypromować raczej nie należę. Wiem, że teraz wszędzie kryzys, ale własnie przez to, mam w końcu czas na to, by zastanowić się jakie działania podjąć, żebym mogła dzielić się tym co robię z szerszą publicznością.

Powiedzcie, jaki rodzaj sztuki do Was najbardziej przemawia?
Czy myślicie, że są jakieś tematy, które nie są podejmowane przez artystów, a powinny?
Wolicie realizm, satyrę i żart, psychodeliczne wizje, czy po prostu to co ,,przyjemne dla oka"?
Wolicie obserwować anonimowych twórców, czy tych podpisujących sie imieniem i nazwiskiem?
Gdzie najczęściej macie do czynienia ze sztukami wizualnymi? (internet:fb/ig/ galerie/...)
Jeśli jesteście pasjonatami/kolekcjonerami sztuki- czym się kierujecie przy wyborze dzieł?
Małe grafiki są spoko czy tylko duże formaty?
Dam radę bez agenta?
Zasypywać galerie mailami czy nie ma to sensu?
Lepiej zaczynać stopniowo- najpierw Polska, czy od razu cały świat? ;)

Nie każdy nie na wszystko pewnie odpowie, ale wszelkie wskazówki chętnie przyjmę. Krytykę też, ale bez przesady- delikatną istotą jestem więc nie mordujcie :D

dla większego oglądu:
tu wrzucam prace:
http://www.facebook.com/DrozdowskaArt/
strona www...nie aktualizowana od dawna ;(
ig- przymierzam sie do założenia

i zdjęcie, dla przyciągnięcia uwagi ;)

#drozdowskaart #art #sztuka #promocja #pomyslnabiznes #zarabianie #pokazmorde #pracbaza #swiat #obrazy #tworczoscwlasna
czamar - @czamar: A dziś zasypie Was pytaniami, bo już nie wiem w co ręce wkładać...
...

źródło: comment_1585432010XHZYcJJLgu5eCvgWxKif4z.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@czamar:

Czy myślicie, że są jakieś tematy, które nie są podejmowane przez artystów, a powinny?


Wbrew pozorom, nie takie łatwe to pytanie. Wszyscy mamy swoje mniej lub bardziej schowane tabu, swoje małe lub duże fobie. Można się wtedy zastanawiać, czy zniszczenie rzeźby Maurizio Cattelana albo atak szablą na kolaż Piotra Uklańskiego to jedne z emocji, z którymi się liczyli twórcy, bo przecież miały wstrząsnąć, reakcja była mocna, dla tych konkretnych panów-choleryków
  • Odpowiedz
@ZembataSekwoja: super, bardzo dziękuję za odpowiedź :) Też nie wydaje mi się, żebym potrafiła tworzyć ,,pod publikę", ale może właśnie ta publika mnie zainspiruje do czegoś nowego ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czamar: musisz stworzyć potężne portfolio (wyślij mi Instagram jak już w końcu założysz)

Jak ludzie zobaczą, że jesteś dobra, to znajdą się chętni na obraz na zamówienie.
Nie wiem jak się zastrzega prawo do "wzoru użytkowego", ale nie możesz się ograniczać.
Po lajkach będziesz wiedziała, które Twoje dzieło najbardziej ludzie lubią. Wtedy sprzedawaj kubki i koszulki z tym dziełem, ze swoją marżą (ktoś chce się jarać tym dziełem np w pracy/podróży,
  • Odpowiedz
@sylwester-stallone: spoko, myślę cały czas o sztuce użytkowej- zdarzało mi się już malować etui, rower, case d wzmacniacza, buty, krawaty, koszulki i dobrze to wyglądało, także może faktycznie to dobra droga... dam znac jak odpalę instagram ;)
  • Odpowiedz
@czamar: jak twórca jest dobrym obserwatorem rzeczywistości to jakieś obrazki satyryczne byle nie były zbyt oczywiste, lubię też dziwne, klimatyczne wykreowane obrazy fantasy w starym stylu, i oczywiście komiks, ale to już trochę inna bajka
  • Odpowiedz
@GARN: no właśnie, mam wrażenie że obrazki satyryczne, często bywają zbyt oczywiste,dlatego jak na razie powstało ich dosłownie kilka, ale fantastyczne krainy i baśniowe stwory-uwielbiam
  • Odpowiedz
@czamar: ja lubie Dona Lawrence tego od serii Strom i ilustratora Franka Frazette, obczaj stare magazyny komiksowe jak Métal Hurlant czy Heavy Metal
  • Odpowiedz