Wpis z mikrobloga

Fit loversi przekazali swoim fanom, zeby pic wode o temp 27 stopni, co mialo niby zabijac wirusa (nie przemysleli ze wirus zyje sobie bardzo dobrze w czlowieku ktory ma temperature 36-40st). Zostali przez to zjechani przez min wardege.

Teraz przepraszaja i sie tlumacza. Bojac sie ze straca fanow.
Ja ze swojej strony powiem tylko tyle..
Nie martwcie sie. Z mojej strony nic sie nie zmienilo.
Zawsze uwazalem, ze jestescie z-----i ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #fitlovers #bekazpodludzi
RenkaRenkeMyje - Fit loversi przekazali swoim fanom, zeby pic wode o temp 27 stopni, ...

źródło: comment_1585407239toxs6xsVhnJKwpkN8enfFJ.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RenkaRenkeMyje: ten koleś jest przykładem faceta który łysieje i nie potrafi się z tym pogodzić :D zamiast się golić na łyso to sobie wyhodował jakieś g---o na głowie, a czoło mu sięga do środka głowy :D
  • Odpowiedz
@angela09: Różnica jest taka że ja mogę sobie tak p-------ć bez końca i największą szkodą jaką wyrządzę to zrobienie z siebie debila. Na nich ciąży jednak jakaś społeczna odpowiedzialność i cześć z tych milionów ludzi którzy ich obserwują wezmą sobie to p---------e do serca
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: W 1970 3 astronautów zostało uratowanych przez zbiór ludzi których IQ było wyższe niż średnia ich wzrostu. Obecnie ta grupa ludzi została by zamieniona na czarnych feministki i latynosów zgodnie z parytetami. Apollo 13 you have a problem. We are taking instagram pictures... sorry
  • Odpowiedz
Plus taki, że się w takim razie przyznali do błedu. Nie jest to raczej postawa popularna wśród celebrytów bo duma i pycha bierze górę, a takie zagranie z kolei jednak pokazuje jakąś pokorę, nawet jeżeli jest udawana, sztuczna.

Niemniej, nie oglądam takch ludzi. I jest m iz tym lepiej.
  • Odpowiedz
@angela09: Różnica jest taka że ja mogę sobie tak p-------ć bez końca i największą szkodą jaką wyrządzę to zrobienie z siebie debila. Na nich ciąży jednak jakaś społeczna odpowiedzialność i cześć z tych milionów ludzi którzy ich obserwują wezmą sobie to p---------e do serca


@wioseneczka: No i właśnie ludzie, którzy ich obserwują wiedzą, że to była nieprawda, bo od razu usunęli relację i przeprosili. Także o wiele większą
  • Odpowiedz