Wpis z mikrobloga

  • 152
#koronawirus #auto #podlasie Tak sobie myje auto w tej Polsce B i tak sobie myślę że w sumie to k---a zajebiscie że żyje na "zadupiu" i totalnym "wypizdowiu", mogę robić to co uwielbiam czyli majsterkować, coś kręcić, reperować i celebrować pracę u podstaw. I h-j nikt mi tego nie zabierze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Nalew1984 - #koronawirus #auto #podlasie Tak sobie myje auto w tej Polsce B i tak sob...

źródło: comment_1585394918YTtvTXlozH56wGr2X3dbfz.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@nikczemniug kredyt do ogarnięcia, żona też pracuje a pieniędzy nie widziałem od listopada, mało tego obawiam się że prędko nie zobaczę ¯_(ツ)_/¯ ale na rachunki i jedzonko styknie, jak nie mamy staw, ojciec choduje daniele, siorka jest silną kucharką, teraz kręci piwka i chlebki więc coś się zawsze wymyśli. Trzeba kminić i non stop. Niema nic za darmo (,)
  • Odpowiedz
  • 1
@nikczemniug stary, zawsze da radę, to kwestia tego czego oczekujesz a najlepiej oczekiwać możliwie mało wtedy jak się uda wykrzesać coś więcej to jest fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@paw4da mam alusy w piwnicy leżą ale chyba niedługo zarzucę ( ͡° ͜ʖ ͡°) w zasadzie żebym wiedział że taka zima będzie to bym nie zmieniał ale już h-j tam ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@piotr-antyn z igłami to może być problem ja płaciłem jakoś 500 600 za wywrotkę ale żwirownia jakieś 2km od domu. Fajne to jest to że to dość tanio i ładnie wygląda ale warto zagęścić i np w moim przypadku widać że gdzie nie gdzie już glina go zaczyna pochłaniać, oczywiście liczyłem się z tym bo lepszy znikający kamyk niż glina po kolana. A jakieś kostki to już kosmiczne pieniążki ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz