Wpis z mikrobloga

Intel Core i5-3570, Quad Core, 3.40GHz, 6MB, LGA1155, 22nm, 77W,

VGA, BOX

Gigabyte GA-B75-D3V, B75, DualDDR3-1600, SATA3, 4xSATA2, DVI,

D-SUB, GBLAN, ATX

Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 CL9 DIMM HyperX black Series

AEROCOOL TEMPLARIUS TELUM Black, USB 3.0, bez zasilacza

ASUS GTX660-DC2O-2GD5, GeForce GTX 660, 2GB DDR5 (192 Bit),

HDMI, DP, BOX

MODECOM Zasilacz ATX MC 620 CARBON, 620W PFC, box, Przewód

Zas.

Właśnie zamówiłem taki sprzęt, co sądzicie? Dobry zakup?

#nerdboners #technologie #komputery
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@astraldynamics: Modecomy z serii MC to nie to samo co Feel (które notabene były okropne). Te zasilacze są dosyć solidne, jednak ten który podałem wyżej to, nie oszukujmy się, wyższa półka. @Howkin - ja kiedyś przez zasiłkę straciłem płytę główną. No ale to też był no-name jak w przypadku kolegi wyżej.
  • Odpowiedz
@Howkin: Nie słuchaj ich, Modecomy MC są jak najbardziej OK, każde inne typu Feel to kupa gówna, ale MC są jak najbardziej OK. I do OC taki też spokojnie wystarczy.
  • Odpowiedz
@brn1:

Ok, zadzwonię w poniedziałek i zapytam czy sprzęt jest już zamówiony, jeśli jeszcze nie to wymienię zasilacz ale jeśli zamówił to chyba nie warto odsyłać i brać nowego bo z tego co przeczytałem to te MC nie są takie tragiczne a mi zależy jedynie na płynnym graniu bez OC. :) Aktualnie mam Q6600 kręcony na 3.0 i GTX 560 TI i nie jest za płynnie. :)
  • Odpowiedz
@Howkin: Modecomy MC to nie są zasilacze których kategorycznie należy się pozbyć (w końcu wcześniej mówiłem właściwie to samo co @rzezol parę postów wyżej). Po prostu chciałem zaznaczyć że mając możliwość wyboru między takim zasilaczem a tym Corsairem bez wahania wybrałbym Corsaira :).
  • Odpowiedz