Wpis z mikrobloga

@vviktor_88: czym mnie zeżarła? Że wzięła do siebie moje słowa krytyki? Że we wpisie przedstawiła mnie jakbym ją zwyzywała i nie wiem co jej zrobiła? No super postawa z jej strony :)
@kicioch:

To jest precedens, licbusiara z blipu jest atakowana przez znaną #atentionwhore wypoku

i nagle okazuje się 17 letnia dziewucha jest na tyle wyszczekana że uciekasz z podkulonym ogonem zasłaniając się maską śmieszki-prowokatorki

"Przedstawiła mnie jakbym ją zwyzywała"

Nie zwyzywałaś jej, zrobiłaś coś bardziej perfidnego, próbowałaś ją publicznie wyśmiać ale nie przewidziałaś że #niebieskiepaski nagle przyjmą stronę @jagsonify

Panna jest młoda, wyszczekana, ma swoje zdanie którego potrafi sensownie bronić i tym
@vviktor_88: ja uciekam z podkulonym ogonem? Chyba Ci się coś pomyliło kolego. Przecież dyskutowaliśmy już o tym, mogłabym się powtórzyć, ale że piszę z telefonu a Ty chyba głupi nie jesteś to odpuszczę dyskusję na temat "śmieszki prowokatorki".

Co do wyśmiania jej to spokojnie to mogła załatwić ze mną (a nie całym mikro) skoro ją tak bardzo to zabolało. Dziennie na mikroblogu wyśmiewanych jest mnóstwo ludzi - nikt afery z tego