Wpis z mikrobloga

@Oonaa właśnie wróciłem z paczkomatu, miałem do odbioru dwie przesyłki i skorzystałem z appki, pierwszą mi elegancko wydało, drugiej nie chciało bo niby lokalizacja się nie zgadzała xd
no gdyby był obok śmietnik to pewnie by tam wrzucili, czemu nie ma?


@portugalka: Bo ktoś musiałby go opróżniać. No i jak nie ma epidemii, to śmietnik niepotrzebny. Ja wywijam na lewą stronę po zdjęciu z ręki i #!$%@? do najbliższego kosza.
śmieci pod nogi


@Lezhrass: Nawet nie śmieci bo śmieci to jeszcze #!$%@? tam tylko potencjalnie zainfekowane przedmioty. W Hiszpanii mieliśmy przykład jak sie kończy rzucanie rękawiczek na chodniki
no gdyby był obok śmietnik to pewnie by tam wrzucili, czemu nie ma?


@portugalka: Znaczy jak masz gości w domu i siedzicie w salonie a kosz masz w kuchni to mogą jebnąć śmiecie na podłoge bo kosza nie ma obok?
co za debile, a można ściągnąć aplikacje i bezdotykowo otworzyć skrytkę, a zamknąć ją paczką...


@Oonaa: niedługo bez ściągnięcia aplikacji do kibla nawet nie pójdziecie a później jak coś się spieprzy to dramat, umysłowe kalectwo.
@HrabiaZet: umysłowe kalectwo to jest to, co właśnie napisałeś. Aplikacja to ALTERNATYWNA opcja otworzenia paczkomatu. Jeśli nie zadziała to otworzysz standardową drogą. Powiedz mi co zrobisz, jeśli zawiedzie standardowa opcja i nie będziesz miał aplikacji?( ͡° ͜ʖ ͡°)