Wpis z mikrobloga

Aha czyli jak akurat pod ręką nie ma śmietnika to można rzucac śmieci pod nogi, winszuję podejścia


@Lezhrass: tak, moge robić co chcę, jak lubisz zyć według narzuconych zasad to se zyj, ale nie narzucaj ich innym
  • Odpowiedz
co za debile, a można ściągnąć aplikacje i bezdotykowo otworzyć skrytkę, a zamknąć ją paczką...


@Oonaa: próbowałem dzisiaj otworzyć z dwóch różnych telefonów... I nic (°° nie działa i #!$%@?
  • Odpowiedz
@paul772:

tak, moge robić co chcę, jak lubisz zyć według narzuconych zasad to se zyj, ale nie narzucaj ich innym


Ale Ty masz zajebiście silną psychikę. Jak dobrze rozumiem bronisz zaśmiecania ulic czy miejsc publicznych w imię braku respektu do zasad narzuconych przez innych? ( w tym wypadku do zasady - kosz jest po to żeby do niego wyrzucać śmieci a nie gdziekolwiek). Twoja logika jest inwalidą.

  • Odpowiedz
@Lezhrass: co? nie bronię zaśmiecania ulic. Człowiek jest takim samym organizmem, jak kazdy inny organizm i moze sobie korzystać z ziemi jak chce. Jak będzie się chciał wysrać na trawniku, to moze się wysrać.
  • Odpowiedz
@Lezhrass: jest takim samym, to ty (domniemywam), państwo, płodzicie sobie nowych ludzi i wmawiacie im kim mają być. Zeby czuli wstyd, czy strach przed robieniem tego czego nie wam się nie podoba. Mówiąc "wam" mam na myśli ludzi którzy się rozmnazają i chcą zeby ich dzieci podązały ich wymyśloną drogą.
  • Odpowiedz
@Lezhrass: tworzycie ludzi wbrew własnej woli, wkładacie ich we swoje wyimaginowane ramy, bez ich zgody, a potem oczekujecie zeby zyli zgodnie z tymi ramami, a jak nie to niech się teleportują na księzyc, bo co mają zrobić kiedy i tak pojawili się na tym świecie, w konkretnych okolicznościach np. w Polsce, wbrew swojej woli? Nic nie mogą zrobić, bo kazdy se juz swój kawałek ziemi zabrał i na kazdym z
  • Odpowiedz
@Lezhrass: ja cie nie zmuszam do zycia według moich własnych ram, więc ty nie oczekuj ze ja będę zył według twoich ram. Twoją "własność" jestem w stanie zaakceptować i tolerować, ale nie oczekuj więcej.
  • Odpowiedz
1. Nie, człowiek nie jest takim samym organizmem jak każdy inny organizm


@Lezhrass: czyli jakim jest? Jest takim który mozna powoływać bez jego wiedzy i zmusząć go do przestrzegania swoich umownych norm? xD

2. Oczywiście może srać na trawniku byle na swoim


@Lezhrass: i na niczyim tez moze
  • Odpowiedz
@Lezhrass: ja poprosze argumenty, ty jedynie co potrafisz wyśmiać, bo myślisz ze zastały porządek jest dobry i moralne jest go narzucać wszystkim według własnego uznania :D
  • Odpowiedz
@Lezhrass: kolejny konwenans który został ci wryty w głowe xD mozesz se zyć według tego, ale nikt na świecie nie ma moralnego obowiązku przestrzegać tego twojego konwenansu
  • Odpowiedz