Wpis z mikrobloga

Ufam i mam dobre doświadczenia z #xkom, niestety wczoraj model telewizora, który mnie interesuje LG C9 został wyprzedany, bądź wycofany ze sprzedaży.

Co sądzicie o Mediamarkt i Mediaexpert?

Moje obawy :

- Wciśnięcie mi modelu powystawowego jako nowy (co przy oledzie było by masakrą)
- okaże się po wysłaniu pieniędzy, że jednak nie ma ich na magazynie (mimo info na stronie, że są)
- uszkodzenie telewizora na jakimś etapie przesyłki. Mam pod blokiem wypakowywac przy spieszącym się kurierze wielki karton z tv?

Czy satystycznie rzeczy, które wymieniłem bardzo rzadko się zdarzają w tych sklepach, bądź prawie w ogóle a komentarze w internecie to czarny PR konkurencji, czy jednak zakup tv w najbardziej popularnych sieciowkach to duże ryzyko i moje obawy są słuszne?

#mediamarkt #mediaexpert #telewizory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zigfriddo: kupiłem kiedyś TV w mediaexpert online, ale odbierałem osobiście i dobrze, że wcześniej oglądnąłem unpacking na jutubie, bo okazało się, że brakuje okularów 3D, a pudło było zataśmowane taśmą z logiem mediaexpert więc nieoryginalnie, TV oczywiście nie wziąłem

ostatecznie kupiłem w media markt, ale osobiście wziąłem bezpośrednio z sali, gdzie obok siebie stało 5 takich samych TV

podejrzewam, że praktyki ze sprzedażą powystawowych modeli niestety zdarzają się w dużej
  • Odpowiedz