Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wykopki - w tych całych relacjach z różowymi nie chodzi o sam #seks. W tym wszystkim chodzi o te najlepsze chwile, najciekawsze akcje i najbardziej zapadające w pamięć wspomnienia.
Co dla mnie było takim numerem 1? Akcja sprzed kilku lat z BARDZO atrakcyjną dziewczyną(zdecydowanie najbardziej w porównaniu do wszystkich, z którymi miałem "coś więcej") z portalu randkowego. Mieliśmy wtedy oboje jakoś po 19/20 lat.
A całość wyglądała mniej więcej tak: idziemy do lokalu, zaczynamy pić, flirtować, dosyć ostro inicjować dotyk i... zaczynamy akcję ;D
Robię dziewczynie "dobrze" przez bieliznę i vice versa mimo, że pełno ludzi było wokoło(w końcu centrum dużego miasta - ciekawie to musiało wyglądać "z boku"...). Wychodzimy na zewnątrz, różowa wygląda na nagrzaną i sama z siebie robi mi lodzika z zakończeniem w ustach. I widać było, że naprawdę wie, co robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pyta się, czy chcę do niej przyjść na noc, więc bierzemy Uberka, przyjeżdżamy do jej mieszkania, rozmawiamy przez pewien czas i lecimy z drugą częścią. Na start różowa sama proponuje, że założy czerwone szpilki w trakcie(fajne to było bardzo - trochę jak z filmów +18 XD) i całość naprawdę długo trwała; pod koniec seksów, kiedy dziewczynę liże "na dole" alkohol daje znać o sobie i... wybiegam błyskawicznie do toalety wymiotując XD Oczywiście całość wyglądała dużo ciekawiej irl - to jest jedynie streszczenie tego.
I wiem; niektórzy powiedzą, że to jest "niemoralne", "obrzydliwe" itd., ale trzeba mieć jakieś ciekawe wspomnienia. Każda kolejna moja relacja była znacznie dłuższa, ale jednocześnie.. bardziej monotonna i schematyczna. Nawet z tej tzw. "miłości"...
A opisaną akcję natomiast będę pamiętał na bardzo długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #tfwnogf #zwiazki #tinder #gownowpis #takbylo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 10
  • Odpowiedz