Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje porady jaką #szosa kupić. Interesuje mnie tylko geometria #endurance
Na ramie aluminiowej z karbonowym widelcem i musi mieć osie przelotowe, a nie szybkozamykacze.
Support też sztywny, jakiś lekki BSA. Hamulce obojętne, mogą być vbrake.

Decatlon niestety, z takim wyposażeniem ma tylko serie Van Rysel. Gdzie rama jest sportowa.
Tribany, to słaby osprzęt.

Czy w cenie do 5 tys max uda się coś znaleźć ?
#rower #pytanie #sport
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enjama: jeżeli sztywne osie to chyba tylko tarcze. Giant contend ar 3 spełnia wymagania, ale dopłacił bym do ar2 na tiagrze, powinno się udać stargować do 5k.
@Enjama:

"musi mieć osie przelotowe, a nie szybkozamykacze."
po co Ci to w szosie endurance to nie wiem, ale Twoje pieniądze Twoje wymagania xD

"Tribany, to słaby osprzęt." Triban to są rowery entry level ale są wygodne, sztywne i do tego da się tam wcisnąć opony 32c co pozwala mieć jednocześnie szosę i bieda gravela. Ja patrząc z perspektywy dużo droższych rowerów niż 5k nadal uważam że Tribany to jest super
Pobierz
źródło: comment_1585221180cYR6gDyoHxqwPGfhYdJhdv.jpg
Tribany, to słaby osprzęt.


@Enjama: Jak patrzyłem to "markowy" rower w podobnej cenie ma osprzęt ze dwie grupy niżej. W tańszych modelach Triban przycina na kołach, ale w wyższych modelach już są firmowe.
Tribany, to słaby osprzęt.


@Enjama: Jak patrzyłem to "markowy" rower w podobnej cenie ma osprzęt ze dwie grupy niżej. W tańszych modelach Triban przycina na kołach, ale w wyższych modelach już są firmowe.
Tribany, to słaby osprzęt.


@Enjama: Jak patrzyłem to "markowy" rower w podobnej cenie ma osprzęt ze dwie grupy niżej. W tańszych modelach Triban przycina na kołach, ale w wyższych modelach już są firmowe.