Wpis z mikrobloga

@0rm0: Że lubi pociągi, urbex i podróże po Czechach () Każda różowa inaczej odpowie na to pytanie, bo każda lubi co innego. Jednej wystarczy informacja o wzroście, druga wolałaby wiedzieć, czym się zajmujesz albo co lubisz itp. Najlepiej chyba napisać kilka zdań o sobie i tyle.

@puzonyyx: I po raz kolejny okazało się, że nie jestem kobietą, ehh.
@0rm0: czysta prawda. Tj zainteresowania, marzenia. Cechy dominujące. Mogą być rownież minusy co możesz zawsze wykorzystać na plut tj nad nimi pracujesz i odnosisz sukcesy co daje czytelnikowi do myślenia że jeateś pracowity. Albo np. Jeśli mieszkasz w dziurze zabitej dechami możesz napisać o postanowieniach z tym zwiazanymi np wyjazd albo że wykorzystujesz to do własnych działalności np nie wiem xD hodowanie grzybów. Bardzo ogólnikowo ale chodzi o to żeby w
  • 1
Zastanawiam się bo miałem kiedyś konto na tinderze z tymi samymi zdjęciami co teraz tylko kiedyś miałem napisane ze lubie narkotyki bić się ze mam różne choroby psychiczne zaczynajac od depresji po paranojach i stanach lekowych poza tym kilka cytatów Nietzschego i Schopenhauera i ogólnie jakiss dziwne rzeczy popisane a teraz mam napisane tylko ze mam 187 cm wzrostu jestem strażakiem i przyszłym oficerem i mam o wiele mniej polubien niż kiedyś
@puzonyyx: Dla Ciebie nie znaczy, dla mnie - jak miałam kiedyś konto na sympatii - znaczył, pisałam tylko do facetów, z opisów których wynikało, że coś nas łączy i będziemy mieli o czym gadać. Pssst, powiem Ci w tajemnicy, że ludzie są różni, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@choochoomotherfucker: Poznając kogoś na Tinderze, raczej nie zakładasz od razu, że znajomość przerodzi się w wieloletni związek. Najpierw jest pisanie, spotkanie, wszystkiego się o sobie możecie dowiedzieć. Także będę się upierał, że opis służy raczej do odsiania ludzi, którymi nie jesteśmy zainteresowani (np. chamskich albo z kompletnie innej bajki)
@0rm0: ludzie całe życie narzekają, że nie wygrali w totka, a nie grają. Ty masz szansę zostać moją parą, albo narzekać całe życie, że nie znalazłaś odpowiedniego faceta bo nie dałaś w prawo ideałowi*

* - jak tak zrobiłaś to możesz pogratulować mojej przyszłej dziewczynie

Ja ten kiedyś miałem bardzo podobny i trochę par wpadło. I zawsze pierwsze pisały coś w stylu "co w Tobie idealnego" albo podważały, że wcale na
@0rm0: "tak, to lambo na zdjęciu jest moje"( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie - nie ma takiego uniwersalnego, idealnego opisu. Wszystko zależy od grupy docelowej, i tego czego tam szukasz.
@0rm0: opis ma minimalne znaczenie jak już przejdziesz weryfikację mordy, opis pozwala ustalić 1. czy potrafisz pisać bez walenia błędów w każdym słowie, 2. czy i gdzie możesz spędzić z nią czas (granie na komputerze w opisie sugeruje, że nigdzie nie wychodzisz).