Wpis z mikrobloga

Rzeczpospolita Polska zjednoczona pod berłem Jarosława Kaczyńskiego... Podczas długich lat swego panowania prezes zdołał pokonać wszystkie zagrożenia dla królestwa oprócz jednego. Epidemia koronawirusa była niezwykle kosztowna, a cenę za nią miała ponieść niewielka grupa pracującej młodej klasy średniej
Krol potrzebował zasiłków i emerytur dla swych wyborców, toteż każdy pracownik, niezależnie od zawodu jaki wykonywał zmuszany był do #!$%@? za głodową stawkę pomimo ryzyka zarażenia
Aby sprawiać pozory bezpieczeństwa prezes wysłał swych najpotężniejszych magów, aby ci otoczyli całą Polskę modlitewną barierą, a ja.. byłem jednym z nich.
Niespodziewanie coś zakłóciło delikatną strukturę kwarantanny i zostaliśmy zainfekowani przez nasze własne dzieło. Stare baby błyskawicznie wykorzystaly moment konsternacji. Polska wraz ze wszystkimi swoimi marketami znajdowała się w rękach emerytów. Prezes nie miał wyboru, musiał negocjować, potrzebował glosow. Miesiąc po miesiącu dostarczał babom dodatkowych emerytur. Miesiąc po miesiącu otrzymywał od nich poparcie. Aż do dziś, na granicę Polski sprowadzono kolejnych Polaków. Nie wiedzieli co ich czeka a to właśnie oni mieli wszystko zmienić
#gothic #gry #heheszki #koronawirus (moja) #pasta
  • 5