Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, bo nie chce mi się odpisywać pojedyczno na każde otagowanie mnie w postach dotyczących #koronawirus i nowych ograniczeń w przemieszczaniu. Odpowiadam: Można wychodzić w celu niezbędnych codziennych potrzeb do których zaliczać się będzie między innymi:
-pojechanie do różowego czy niebieskiego
-jednorazowe wyjście w celach sportowych (możesz se pobiegać czy pojeździć na rowerze, ale nie w skupisku ludzi)
-wyjść z rodziną na spacer (rodzin nie obejmuje ograniczenie do 2 osób)
-wyjście na zakupy
-wyjście do apteki

czego nie można:

-szlajać się bez celu z kolegami po mieście
-walić wódy i browarów po krzakach (również samemu)

@Prozdrowotny
#prawo #ciekawostki #policja #panbagieta
  • 150
  • Odpowiedz
Dobra Mirki, bo nie chce mi się odpisywać pojedyczno na każde otagowanie mnie w postach dotyczących #koronawirus i nowych ograniczeń w przemieszczaniu. Odpowiadam: Można wychodzić w celu niezbędnych codziennych potrzeb do których zaliczać się będzie między innymi:

-pojechanie do różowego czy niebieskiego

-jednorazowe wyjście w celach sportowych (możesz se pobiegać czy pojeździć na rowerze, ale nie w skupisku ludzi)

-wyjść z rodziną na spacer (rodzin nie obejmuje ograniczenie do 2 osób)

-wyjście
  • Odpowiedz
@DrHaze: Mając kwarantannę masz bardziej rygorystyczne obostrzenia niż przeciętny obywatel i nie możesz. Za wyjście do sklepu gdyby Cię złapali grozi grzywna do 30k PLN.
  • Odpowiedz
@eXorcist: Z tym 30k to też jest mit. Najwyżej mogą dać 5000. Nie ma przepisu o łamaniu kwarantanny a maksymalna grzywna za wykroczenie bez przepisów szczegółowych to właśnie 5 000.
  • Odpowiedz
Kurka, ten wątek wygląda dokładnie tak, jak to wczoraj opisał @19karol90 xD

Rząd zabrania srać pod drzewem.


Wykopki:

- sranie pod drzewem to moje hobby, bez tego zwariuję

- ale pod jakim liściastym, iglastym?

- tylko w dzień? w nocy chyba można

- leszczyna to krzew? można pod nim srać?

- a jak wysram się pod drzewem wychylając dupę z samochodu to będzie ok?

- toż to spisek leśników i Watykanu

-
  • Odpowiedz