Wpis z mikrobloga

@miikii: Nawet nie o to chodzi, masz kupę związków w których ludzie w zasadzie się mijają. Praca, dom wieczorny sex spać zjeść powtórzyć. Jak rozmawiają to o dupie Martyny, a spędzają ze sobą max weekend lub tydzień wakacji. Teraz przyjdzie proza życia i konieczność rozmowy na temat swoich emocji ( w tym czasie dosc trudnych) w związku z czym zabawnie będzie. Dodatkowo masz wysyp świeżych ludzi na sympatią Badoo Tinder etc.
@george_prosto_z_drzewa masz rację , ale jest to też moment żeby się " zatrzymać " ciągle za czymś pędzimy , tak jak napisałeś niektóre pary mają swój schemat bycia razem głównie wynika to z tego, że nie skupiamy się nad partnerem bo jednak są inne sprawy do załatwienia , a partner jest bo.. no właśnie zapchanie jakiejś pustki / przyzwyczajenie ? Okazuje się że człowiek mieszka z kimś pod jednym dachem a nie
@miikii: Nawet nie jesteś świadoma jak wiele jest takich przypadków. Mało tego, jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że przez ten czas dozą cześć ludzi oozna znanych siebie. Bo będzie musiała zostać se sobą sam na sam. A to #!$%@? jest jednak trudne i nie każdy jest w stanie sam ze sobą wytrzymać.
Stawiam dolary przeciwko orzechom, że połowa profili na Tinder co ma piękne życie na Instagram nie będzie w stanie
spokojnie wirus wybrał czas wielkiego postu więc na chwilę obecną skromniutko z tymi ślubami i weselami odwolanymi


@roszej: mój kuzyn jest DJ-em, mąż mojej kuzynki także. Od połowy stycznia nie mieli żadnego wolnego weekendu, w każdy grali na jakimś weselu ;) W marcu też mieli, ale już wszystko poodwoływane. Co ciekawe, cały rok mają upchany, ale w maju zawsze posucha.