Wpis z mikrobloga

Biegam codziennie na orbitreku godzinę, robię 100 pompek i 50 brzuszków. Ciągle czuję się, że to za mało żeby zrobić formę do lata, przed epidemią chodziłem z kolegą na siłownie i tam czułem jakiś progress a teraz jakbym się zatrzymał mimo tego że biegam półgodziny więcej, Mirki z #silownia dajcie jakieś rady co muszę robić żeby zaczęły pojawiać się jakieś efekty.
  • 12
@Pryksryk: Nie odpowiemy Ci, bo nie wiemy co to dla Ciebie znaczy dobra forma. Jeżeli chcesz mieć ciało jak z Męskiej Sylwetki to bez sprzętu typu hantle, ławeczka, drążek #!$%@? zrobisz. Jeżeli po prostu chcesz być szczupły z kostką na brzuchu to dieta i podstawowe ćwiczenia z masą własnego ciała wystarczą (ale uważam, że 100 pompek dziennie to trochę za mało. Podwoił bym tę liczbę). Przejdź się po mieście i poszukaj
@baltor2004: w seriach ale stale zwiększam ta liczbę @matiimakaka: krok po kroku robię co raz więcej pompek ale od razu nie dam rady zrobić 200, po mieście to się teraz ani w najbliższym czasie nie przejdę bo mieszam na wsi, dietę mam ale typowo na redukcję masy. Miałem na myśli porady typowo jakie ćwiczenia robić czy godzina na orbiterku starczy. Aktualnie mam prawidłową wagę ciała ale jestem na granicy z