Wpis z mikrobloga

@domsi: 26 lat, zarabian na komputerach, studiuje komputery, mój kontakt z komuterami i grzebanie w nich datuje na 4 rok swojego życia i uważam że wybory przez neta to bardzo zły pomysł
  • Odpowiedz
@trueTesto: nie rozumiem jaka wojna

a i porównaj zfałszowanie wyborów teraz i tych na jakimś serwerze( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja to jeszcze sobie jakoś tcpdumpa i mim na sobie odwale by widzieć że oho coś mi podmieniło głos po drodze a ty?

teraz na te kartki patrzy kilka osób o sprzecznych celach więc kontrolują się nawzajem

kto będzie kontrolował maszynę czy się programiści nie walneli przy finalnej
  • Odpowiedz
@domsi: no lista rzeczy która może pójść źle jest w moim odczuciu zbyt duża by przebić korzyści. Powiem więcej jeśli ktoś rozwiąże te problemy które poruszył Tom Scott (filmik na początku wątku). Z miłą chęcią zagłosuje z domu. Mimo ze do urny mam tak blisko że nie ma sensu ubierać butów
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Jeszcze napisz, że zapomniałem o testach jednostkowych, warunek powinienem wydzielić do stałej, a kandydata do konfigu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A potem wracaj do swojej Scali, czy tam innego autystycznego języka, w którym robisz.
  • Odpowiedz
@stefan8800: przez internet można zrobić przelew, podpisać umowę, złożyć zeznanie podatkowe i pierdylion innych rzeczy ale #!$%@? zagłosować nie można ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz