Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za rok/dwa lata chcemy mieć ślub. Tylko jest jeden problem poza #koronawirus ( ͡° ͜ʖ ͡°). Problem jest z rodziną i gośćmi, bo nie mamy prawie nikogo by zaprosić. Jego rodzice nie żyją, on jest jedynakiem, rodzice zmarli dość niedawno, rok temu, najpierw teściowa teść miesiąc po niej skończył swój żywot( ͡° ʖ̯ ͡°), ma tylko jednego kuzyna z którym utrzymuje kontakt, dziadkowie nie żyją, zarówno moi jak i jego. Ja też mam średnio, brat nie wiem nawet gdzie mieszka, taty już nie ma, mama jest dość toksyczna i nie wiem czy chcę mieć z nią kontakt a siostra zrobiła mi okropne świństwo i nie chce jej znać. Kiedyś mieliśmy przyjaciół, ale potem zniszczyli nam życie, samo środowisko jest "spod ciemnej gwiazdy". Na świadków wzięlibyśmy naszych kolegów i koleżankę z osiedla bo nikogo więcej nie mamy. Chciałabym mieć ślub ale świadomość prawie pustego stołu i smutek niebieskiego że jego najbliżsi nie zobaczą go stojącego przed ołtarzem go dobija, mnie brak taty również (szczególnie). Smutno mi z tego powodu i myślę by zrezygnować z tego wszystkiego. #slub #wesele #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 32
  • Odpowiedz
  • 90
@AnonimoweMirkoWyznania wydawalo mi sie ze slub sie bierze z 1 osoba a nie z taborem cyganskim? To nie mozna wziac slubu bez wyprawiania wesela skoro nie macie kandydatow na gosci? Lepiej dla was. Za ta kase polecicie sobie w podroz poslubna na galapagos.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania robisz tu rozdajo tylko toksyczne tagi daj na czarnolisto. Dajcie np 20 wejściówek.
Albo weźcie ślub, po ślubie idźcie na obiad, zamiast fundować obiad #!$%@? wie komu, weźcie idźcie do absurdalnie drogiej knajpy na obiad/kolację i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PrzyczajonyOnkolog: xd

Chciałabym mieć ślub

ty nie chcesz mieć ślubu tylko wesele xd
Ya yebie, różowe zawsze wynajdą problem z tyłka. Chcesz wyjść za mąż czy nie? Jak nie, to nie zawracaj głowy facetowi. Jak tak to wyjdź za niego. Naprawdę was obchodzi czy inni ludzie was zobaczą przed ołtarzem? Będąc facetem nie wierzę, po prostu nie wierzę, że "będzie mu smutno", że go nikt nie zobaczy. Normalny mężczyzna cieszy się,
  • Odpowiedz