Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny szkoda z gościem rozmawiać, kipi ignorancją, Włochy mają rozwaloną służbę zdrowia, stan wyjątkowy, każdy widzi, że to oczywista klęska epidemii, a typ próbuje zaklinać rzeczywistość bazując na jakichś nieaktualnych danych.
  • Odpowiedz
@obserwator_ryb: No ale w tym artykule jest dosłownie to, co Ci napisałem. Trump "eager to reopen", ale nie wie kiedy. Czy otworzy, nawet jak public health authorities powiedzą, żeby tego nie robił? "We'll see what happens". Czy Fauci się zgadza na otwarcie? Nie powiedział, że się nie zgadza. Następnym razem wołaj jak będziesz miał konkret Trumpa, który otwiera gospodarkę, a nie tylko piękne p--------o, żeby poprawić nastroje - radzimy sobie
  • Odpowiedz
@michallukawski: nie wiem, możliwe. To wszystko się okaże jak sprawa zostanie zbadana. Musimy czekać na więcej danych. We Włoszech liczba ofiar już spada. Możliwe, ze gdyby nie robiono testów i nie wiedziano o tym to nie byłoby żadnej afery...
  • Odpowiedz
@obserwator_ryb

Over the past few days, the EuroMOMO hub has received many questions about the weekly all-cause mortality data and the possible contribution of any COVID-19 related mortality. Some wonder why no increased mortality is observed in the reported mortality figures for the COVID-19 affected countries.

The answer is that increased mortality that may occur primarily at subnational level or within smaller focal areas, and/or concentrated within smaller age groups, may
  • Odpowiedz
@mactrix: rozumiem, chcesz mi powiedziec ze agencja ta nie ma informacji o śmierci osób mających covid o których mówi cały świat. W porządku, poczekamy pare tygodni. Z czasem będzie coraz więcej danych i wmówisz sobie, ze to kwarantanna tak wspaniałe zadziałała :)
  • Odpowiedz