Wpis z mikrobloga

@wykopix: znowu #!$%@? tagi wrzucaniem wszystkiego co popadnie - zrozum, że ja nawet w pewien sposób doceniam Twoją ekscytację tym, że znalazłeś parę miejsc w internecie czy komunikatorach, o których myślisz, że wiesz tylko Ty, ale to co robisz to jest regularny spam.
@wykopix: mnie w konflikcie syryjskim interesuje jego mały wycinek, który sobie eksploruję. Tymczasem na tagu jest festiwal wrzucania przez Ciebie co popadnie, często z błędnymi podpisami, tak jak z setem chłopa rzekomo z Malhamy, najpierw błędnie opisanym przez van Ostaeyena a potem przeklejonym przez Ciebie bez żadnej refleksji i sprawdzenia czy to prawda. Robisz bałagan, jak licealista podekscytowany znalezieniem paru kanałów telegramowych któremu się wydaje, że zaraz zostanie analitykiem Jane’s xD
@kidnice: A i jeszcze jedno.

Tymczasem na tagu jest festiwal wrzucania przez Ciebie co popadnie, często z błędnymi podpisami, tak jak z setem chłopa rzekomo z Malhamy, najpierw błędnie opisanym przez van Ostaeyena a potem przeklejonym przez Ciebie bez żadnej refleksji i sprawdzenia czy to prawda.

To uznaje za dobry żart.
Bo widać że bladego pojęcia nie masz o czym tutaj napisałeś.

Dla przypomnienia post:
https://www.wykop.pl/wpis/48200785/czeczenski-zestaw-taktyczny-z-idlibu-syria-militar/

Nie wiem gdzie widzisz Malhame.