Wpis z mikrobloga

##!$%@? rece nie maja gdzie opadać.. Tak wyglada Panstwo z dykty zaszczanej skleconej na trytytki i uszczelnione pazdzierzem

Szpital w Grójcu został sparaliżowany, ponieważ w ciągu kilku dni popełniono tam wszelkie możliwe błędy dotyczące procedur bezpieczeństwa w czasie epidemii koronawirusa.

Lekarz z gorączką, po wymazie, chciał dalej pracować. Zganiono ratowników, którzy odmówili z nim współpracy

Nawet, gdy lekarz otrzymał pozytywny test, nie zamknięto ani nie zdezynfekowano izby przyjęć, gdzie przebywał

Testy na koronawirusa zrobili sobie członkowie zarządu, ale nie objęto nimi wszystkich ratowników

Około 60 medyków, którzy mieli z nim kontakt, wysłano po prostu do domu. Przez następne dni próbowali się dowiedzieć, czy są na kwarantannie. Bez skutku

Aż siedmioro lekarzy i pielęgniarek z oddziału wewnętrznego miało w ub. tygodniu pozytywne testy na koronawirus. Mimo to przyjęcia wstrzymano dopiero w niedzielę

Kilkudziesięciu medyków z ujemnym wynikiem testu na koronawirusa wciąż nie może wyjść z domów i wrócić do pracy
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-w-polsce-skandaliczne-bledy-sparalizowaly-szpital-w-grojcu/lhfbyfc

#koronawirus #grojec #medycyna #polska #epidemia #neuropa #patologiazmiasta #przemyslenia
robert5502 - ##!$%@? rece nie maja gdzie opadać.. Tak wyglada Panstwo z dykty zaszcza...

źródło: comment_1584996423LobVsuisPSlrmdBZ3uDQcK.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@robert5502: brak procedur dopuszczających badanie personelu który NIE wyjeżdżał za granicę a ma objawy.
Wiesz kiedy sanepid wprowadził możliwość badania personelu który nie wyjeżdżał? DZISIAJ
Brak procedur, konkretnych wytycznych i rozprzestrzeniania ich.

Witamy w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robert5502: Czemu w tym kraju są służby do #!$%@? mandatów dla babć co handlują jajkami koło bazaru, a tacy ludzie jak ci z zarządu szpitala, lub ci odpowiedzialni za sytuację w kraju to nie ma gdzie ich zgłosić :(
  • Odpowiedz
@robert5502: mieszkałam w Grójcu kilka lat i nawet jako osoba nie wywodząca się z Grojca wiedziałam, że tamten szpital należy omijać szerokim łukiem. Wcale mnie obecna sytuacja nie dziwi. A jak się doda do tego typową grójecką mentalność to zaraz będzie tam centrum epidemii w Polsce.
  • Odpowiedz
@robert5502: i to jest właśnie sedno paździerzowej różnicy, która spowoduje, że pójdziemy inną drogą niż stojące stopień wyżej na cywilizacyjnej drabinie Czechy
  • Odpowiedz
  • 4
Czy to jest ten sam szpital w którym jakieś 5-6 lat temu na złamanie nogi przepisywali okłady ze słoniny? (to nie fejk, pracowałem z ludźmi z Grójca, którzy się śmiali, że w tym szpitalu nawet na łupież można umrzeć) xD
  • Odpowiedz