Wpis z mikrobloga

Miało być 90%...a był OGIEŃ 375kg rack pull 15cm vs bands. Czyli dawny PR o +5kg poprawiony, i to jeszcze z zapasem było, ale udało mi się opanować chęć #!$%@? dalej :D Nagrałem główne ćwiczenie i główną asystę

Sztanga jest wyżej o ~15cm, do tego gumy. To fajny wariant do pracy nad lockoutem, a mi tego bardzo potrzeba. Bo mam "upośledzony" wzorzec w ciągu, właśnie od momentu gdy sztanga przechodzi kolano. Dlatego teraz bardzo się na tym skupiam, na czym dokładnie? NA WPYCHANIU BIODRA tylko i aż tyle :)

Drugie ćwiczenie to rack pull z okolicy kolana, lekko nad kolanem, znowu trenowanie wpychania biodra, ciężar drugorzędną rolę gra, bo niestety przy tak wysokich rack pullach łatwo o oszukiwanie, a nie o to tutaj chodziło.

Z ciekawości zmierzyłem też łydy, bo jakieś takie "skromne" są na nagraniu.... 55cm w obwodzie...

Cały trening
Rack pull 15cm vs bands 375kg (275kg bar + 100kg bands)
Rack pull 30cm (above knee) 4x4 300kg
Bulgarian db split squat 4x12
Reverse hypers 4x10
Band pull through 3x15
DB side bend shrug 3x10

#strongaf #silownia #mikrokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Miało być 90%...a był OGIEŃ 375kg rack pull 15cm vs bands. Czyli dawny ...
  • 31
  • Odpowiedz
@Darksed: Nie no, ale serio. Ciekawe to jest, ze chlop siada 350 kg (co prawda w tasmach, czyli okolo 220 by zrobil prawilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) a nogi ma jak ja prawie. Ale to pokazuje, ze cos jest w tym, ze czworka mocno nei pracuje w tego typu przysiadzie. Fajny taki empiryczny dowod.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: W sumie to ciesz sie, ze 12,5 kg Ci wystarcza na bulgary, bo gorsze od utrzymywnia rownowagi jest tylko to uczucie zmeczenia calych rak, kapturow i ogolnei upper body, kiedy przez kilka minut wykonywania serii trzymasz te glupie ciezkie hantle xd Przynajmniej ja tak mam.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Jak noga to sie ciesz xd Mnie cale upper, rece, przedramiona, barki, kaptury xdd Bo i po 30 kg hantle robilem ( ͡° ʖ̯ ͡°) i utrzymanie ich przez serie na obie nogi bez przerwy to jest dramat. Raz sie prawie zrzygalem po tych bulgarach, siedzialem na silce przy kiblu i zastanawialem sie po co to xdd
  • Odpowiedz