Wpis z mikrobloga

Szukam środku, który będzie pobudzał moje komórki do myślenia a jednocześnie nie powodował szkód w dłuższym okresie.
Alkohol pomaga tylko na chwilę, poza tym łatwo stracić kontrolę nad sobą i się upić. Można zrobić sobie kuku z wątrobą, sercem.
Słodycze i cukry proste szybko rozleniwiają ciało, psują zęby i można zrobić sobie kuku z trzustką.
Czy są jakieś substancje czy leki, które zwiększają poziom myślenia i dobrego samopoczucia? A jednocześnie nie powodują szkód na sercu?

#narkotyki #narkotykizawszespoko #leki #lekarz #apteka #medycyna
  • 10
Szukam środku, który będzie pobudzał moje komórki do myślenia a jednocześnie nie powodował szkód w dłuższym okresie.

Alkohol pomaga tylko na chwilę, poza tym łatwo stracić kontrolę nad sobą i się upić.


@brednyk: wiesz, za alkohol raczej niszczy komórki?

Rozumiem, ze szukasz czegoś zbicie stresu, skoro alko pomaga . Czy czego szukasz bo nie kumam

jednocześnie nie powodował szkód w dłuższym okresie

@brednyk: Nie ma takich, zawsze coś za coś.
@brednyk: pewnie benzo i pochodne ( na mnie tak działa zolpidem ) ale to już musiałbyś spróbować, bo Ciebie mogą tylko usypiać no i odstawka może być nieciekawa, ale na pewno lepsze to niż alko, dobry też mógłby być kratom i pst ( poppy seed tea )