Wpis z mikrobloga

Ta kobieta to jakaś patologia najgorszego sortu. Pięknie uczy córkę szacunku do ojca.
I co w zasadzie chłop takiego zrobił? Pokopał sobie papier toaletowy i miał chwilę radości? Widać on w domu jest jej tylko potrzebny do zarabiania pieniędzy.
  • Odpowiedz
Szkoda mi jej bardzo. Chłopa nie, bo pozwala się tak traktować i jeszcze pozwala matce na takie zachowanie przy dziecku


@moni_uszko: wtórna wiktymizacja ehh
Imo to jest mega smutny obraz, równocześnie zabawny, ale pod tym smutny
Baba pierdoInięta, chłop debil, dziecko skazane na życie z takim kwiatem narodu
  • Odpowiedz
ja sie nie zdziwie jak to była prowokacja do sprawy rozwodej XD


@Vahn: nie podejrzewałbym o taki zmysł strategiczny gościa, który żongluje papierem toaletowym przy telewizorze, w domu xD
  • Odpowiedz
#!$%@? jak mi szkoda gościa ( ͡° ʖ̯ ͡°) śmieszki śmieszkami ale żyć na co dzień z taką cholerą to naprawdę musi być #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: skrajnie patologiczny obraz rodziny, facet powinien go nagranie wykorzystać w sądzie na rozprawie rozwodowej z orzeczeniem winy tej czarnowłosej orki. Jeszcze najważniejsze to gościa zwyzywać, no #!$%@? xd dziecko nawet krzyczy "tata" bo widzi że on leży na podłodze, a ta durna małpa "#!$%@? jeden". I jeszcze do gościa "grubas #!$%@?" jak sama jest ulana w #!$%@? xd Głęboka patologia i tyle, lepiej dla faceta by było jakby się
  • Odpowiedz
Można powiedzieć że widziały gały co brały. Ale kobiety po ślubie się zmieniają, przestają o siebie dbać, i pokazują swoje prawdziwe ja, oczywiście nie wszystkie.
Szkoda gościa
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: Zawsze mnie zastanawia w jaki sposób takie nagrania przedostają się do internetu XD Kolegom wysłał żeby się pośmiali? XD W ogóle to szkoda dziecka, widać, że od samego początku zatyka uszy, więc pewnie przyzwyczajone do takich akcji
  • Odpowiedz