Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Fennrir: nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie nie wrzucają tych zdjęć na imgura. Obrazy nie łamiące zasad chyba nigdy stamtąd nie spadają
  • Odpowiedz
@Viarus_: było tego od #!$%@?. imgura wtedy jeszcze nie było.

The company was started in 2009 in Athens, Ohio as Alan Schaaf's side project while he attended Ohio University for computer science. Imgur was created as a response to the usability problems encountered in similar services. Designed to be a gift to the online community of Reddit,[4] it took off almost instantly, jumping from a thousand hits per day to a
  • Odpowiedz
@Fennrir wystarczy wysłać zdjęcie na Facebooku i można śmiało skopiować adres i zawsze będzie działać. Inny sposób to wstawiać zdjęcia na bloggera - od 10 lat zdjęcia cały czas są
  • Odpowiedz
nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie nie wrzucają tych zdjęć na imgura.


@Bielecki: po pierwsze nie było imgura. Po drugie, fora internetowe stały albo na darmowych albo na tanich serwerach, gdzie nie było miejsca na hosting obrazków, więc trzeba było wrzucać na imageshack albo inne wynalazki.
  • Odpowiedz
@Fennrir jak ja tych #!$%@? nienawidzę. Ostatnio czegoś szukałem i ta żółta gemba wyskoczyła


@mamrotekk: Jedyne gorsze od tych braków grafik jest to, gdy OP pisze "dzięki, sam rozwiązałem" I NIE PISZE #!$%@? JAK. Ja tu pół internetu przeszukałem, zapuszczam się w nieznane odmęty, post z 2004 roku i ten tekst...

Co jednak naprawdę przeraża to to, że takich forum jest coraz mniej. Wiekszość przejął #!$%@? facebook na którym nie da
  • Odpowiedz
nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie nie wrzucają tych zdjęć na imgura. Obrazy nie łamiące zasad chyba nigdy stamtąd nie spadają


@Bielecki: bo 15 lat temu nikt nie słyszał o imgurze a królował imageshack który jak widać tez się zesral, a za 15 lat to i zdjęcia z imgura się zesraja
  • Odpowiedz