Wpis z mikrobloga

@Reanef: To jakas nowa moda na chodzenie w pseudo maseczkach? Bo zdajesz sobie sprawę, ze one są bezużyteczne, nie mówiąc już o tym, ze nie są zapakowane w nic co by chroniło przed wirusami i wszystkim czym ma chronić xd


@Megawonsz_dziewienc: Przecież tu chodzi o ograniczenie ryzyka kontaktu kropelkowego i w jedną i w drugą stronę. Skoro masz na twarzy jakąś przeszkodę to mniej ich rozsiewasz. Z resztą nawet w
  • Odpowiedz
@Reanef: serce rośnie jak się ogląda takie wpisy. To jest bardzo budujące , że państwo woli #!$%@?ć 10 mld na propagandę, zaryzykować życie milionów ludzi nie odwołując wyborów, a i tak znajdą się ludzie dobrej woli.
Wyrazy szacunku.
  • Odpowiedz
@CptPsyh: najlepszym rozwiazaniem jest sterylizacja po kazdym uzyciu. Nie wiem ile mozna jednorazowo taka bezpiecznie nosic. Znalazlem gdzieś wpis ze max 24 godziny ale za to sobie reki nie dam uciąć. Sloik wrzatek gotowac 40 minut zostawic
  • Odpowiedz
@Reanef Jeszcze jakbyś mi mógł powiedzieć jakie materiały kupić, chciałbym sobie kilka takich zrobić. Czytałem że ta fizelina do 40/60 stopni jest do mycia, chyba , że medyczna ma jakieś inne zastosowanie. Może jakiś tutorial dla ludu wykopów ?
  • Odpowiedz