Wpis z mikrobloga

Widzę, że film zbiera sporo kiepskich ocen, a ja go polecam. Tylko jest jeden warunek - nie można go brać w stu procentach na poważnie. „W lesie dziś nie zaśnie nikt” częściej bawi niż straszy, ale robi to głównie wtedy, kiedy chcą tego twórcy.

CAŁA RECENZJA - http://paranafilm.pl/w-lesie-dzis-nie-zasnie-nikt-recenzja/

#wlesiedzisniezasnienikt #netflix #horror #horrory #filmnawieczor #filmy #paranafilm
Paranafilm - Widzę, że film zbiera sporo kiepskich ocen, a ja go polecam. Tylko jest ...

źródło: comment_15848082463lH8evG1qqVo0dz43DTgGA.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Para_na_film: ni to straszne ni to smieszne, zlepek pomyslów zerżnięty z innych tego typu horrorów, napięcia zero, brak wyrazistych postaci którym można kibicować, jakoś tak beznamiętnie to oglądałem w ogóle nie wciąga, takie 2/10 na zachętę (za cycki) - niech próbują kiedyś może im się uda stworzyć dobry horror
  • Odpowiedz
@Para_na_film: Wydaje mi się, że każdy polski film z tego gatunku będzie przegrany na starcie. No bo "przecież to nie ameryka", "tu nic innego niż komedie romantyczne nie produkują". A ja obejrzałem z narzeczoną i jakoś sie nie męczyliśmy. Może to nie dzieło ale przekreślać bez obejrzenia też nie ma sensu
  • Odpowiedz
@Dejwid1:
Obejrzeć można i szanuję twórców, że im się chciało bo mogli nakręcić kolejną hehe komedię romantyczną ale szkoda, że trochę dłużej nie posiedzieli nad scenariuszem. Brakuje mi też klimatu bo cały czas biegają w dzień.
  • Odpowiedz