Wpis z mikrobloga

@marekkwl: moglbys podeslac jakies zdjątkow pogldowe co to za tulejki ? jakies nasadki na głowki śrub ? wiesz ja wytne caly styropian w tym miejscu i hak bedzie montowac do sciany, zobacz on ma dlugosc 22 cm, potem bedzie ta plyta obroiona styro tak ze tylko hak bedzie wystawal.
@marekkwl: wyobraz sobie ze moja zona sciagnela ludzi do elewacji z lapanki, normlanie ja bym robil ale budynek wysoki na 8 metrow i masa rusztowac do rozlozenia a ja mam dodatkowo lek wysokosci.

-cala trojka chla non stop
-czlowiekowi ktory ma montowac parapety tlumaczylem jak sie to robi bo chcial podkladac parapet pod listwe na ktorej stoi okno
-biora moje narzedzia bez pytania
-pety i puszki porozwalane po podworku
-a dzisiaj
@KrowkaAtomowka: Cześć, a nawet ostatnio zastanawiałem się co u Ciebie. Cieszę się, że wam wszystko zaczyna się układać. U mnie w porządku, aczkolwiek trochę się pracy nazbierało i nic wolnego nie mam, nawet koło domu nie mam kiedy nic zrobić. Dopiero wróciłem z pracy, dojeżdżam co dzień 90km do Ożarowa Mazowieckiego i mnie te dojazdy już trochę męczą. Oczywiście wiesz, że jak będziesz miał z remontem problem to możesz śmiało pisać.
@marekkwl Oki to mam takie pytanko, kupilem dzisiaj 2 wiaderka gładzi atlas GTA wydawało mi się że ja polecałeś. W opisie jest ze nadaje się też na q1 do wtapiania wlizelinki. Probowalas? Bo do osadzania kątowników to chyba za słaba jest co.
@KrowkaAtomowka: do naroznikow jest faktycznie za slaba ( do tego najlepiej sprawdzi sie uniflot) ale q1 mozesz spokojnie nia robic. Aczkolwiek mi sie lepiej robi rigips premium light. Na masy gotowe dobrze sie wtapia tuff tape i tasmy papierowe. Wieksze ubytki zaszpachluj sobie wczesniej uniflotem.
@KrowkaAtomowka: do wewnetrznych naroznikow fizelina sie nie nadaje. Nie ulozysz jej w rogu. Tylko na plaskie powierzchnie. W rogi to tufftape lub tasma papierowa najlepiej z wkladka metalowa, jest tansza od amerykanskiej a wcale nie gorsza.