Wpis z mikrobloga

@Likenavy Chłopie mam mocną #!$%@?ę z Niemca którego nie zdaję,chcę to poprawić ale przez zamknięcie szkół nie dam rady,takich jak ja jest setki,jeśli nie grube tysiące to realny problem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LonNon: witam w klubie. Raz w życiu chciałam napisać maturę i #!$%@? z tego wyjdzie. Też jestem wściekła.. Zresztą Ci wszyscy, którzy gadają na opa, proszę o odrobinę empatii :) Ludzie umierają, martwimy się o swoje rodziny a dodatkowo nie wiemy nawet kiedy i CZY napiszemy te zasrane matury. Osobiście uczyłam się do tego całe 3 lata, chciałam iść na studia, pracować więc szczerze mówiąc to jest tragedia. Wszyscy czujemy się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Likenavy Chłopie mam mocną #!$%@?ę z Niemca którego nie zdaję,chcę to poprawić ale przez zamknięcie szkół nie dam rady,takich jak ja jest setki,jeśli nie grube tysiące to realny problem.

@LonNon: Masz rację, koniec kwarantanny, powinniśmy narazić życie tysięcy osób, bo niektóre dzieci mogą skończyć z jedynką na koniec xD Co robiłeś cały semestr? Możesz mieć pretensje tylko do siebie.
@LonNon Dla mnie to ostatni moment. W pierwszej technikum jak chodziłam to też tak olewałam sobie matematykę, miesiąc przed wystawieniem ocen ledwo ją poprawiłam bo się stresowałam czasem. Później nigdy więcej nie popełniłam tego błędu, uczyłam się i poprawiałam na bieżąco. Więc tak... To jest mało czasu. Poza tym po sposobie twojego pisania, widać że jeszcze gówniarz jesteś - jedyną obronę jaką stosujesz to pyskówki i obrażanie