Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#dlugi #kredyty #emigracja #tajlandia
Jeżeli nabrałem kredytów w Polsce i nie mam szans tego spłacić, to do jakiego kraju mogę uciekać? W Tajlandii by mnie dorwali?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mireczku do słonecznej Italii ¯\_(ツ)_/¯ z nimi nie mamy podpisanej umowy o ekstradycji ( przynajmniej tak pamiętam ). Mam nadzieję, że wesoła, rozśpiewana Italia przywita Cię covidem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: za długi nie zamykają (wyjątkiem są alimenty). Mógłbyś nawet zostać w PL, ale po prostu nigdzie byś nie mógł legalnie pracować tylko ciągle robić jakąś lewiznę.
Jakie to są długi, kredyt w banku, pożyczki z parabanków?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedziesz do Niemiec, robisz pol roku i masz na spłatę kredytu, remont domu i nowy samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Megawonsz_dziewienc: O ile wcześniej nie padnie na zawał albo nie zrobi większych długów bo pojęcia gdzie szukać nie ma a zdarzyć się może ze zostanie słupem przy kredycie. Dwóch znajomych tak pojechało i dziś spłacają łącznie €100.000 + odsetki
  • Odpowiedz