Wpis z mikrobloga

Własnie natrafiłem na wpis autorstwa @Blackpill_RAW
https://www.wykop.pl/wpis/48108939/nigdy-nie-podchodzcie-do-kobiety-ktora-nie-daje-wa/

Serio - przegrywy i blackpillowcy z Wykopu żyją w jakimś alternatywnym świecie. Wasza inteligencja socjalna ma wartości ujemne. Serio myślicie, że problemem było to, że koles był tylko 7/10 a nie wiecej?!!! Przecież te podejścia i teksty są tak creepy, sztuczne, desperackie, a miejsce nękania kobiet nienaturalne, że głowa mała. Ja mniej więcej co 15 sekund musiałem robić rozchodzenie, a i tak nie byłem w stanie obejrzec do samego końca. Wy nie macie najmniejszego pojęcia o życiu w społeczeństwie, a chcecie tworzyć parę z kobieta xDDDDD To tak jakby wsiąść w samochód osobowy, rozpędzić się do maksymalnego prędkości i próbować polecieć w powietrze, to po prostu nie wyjdzie. Dajcie sobie spokój, lepiej powróćcie do wbijania 130 lvl w World of Warcraft i żalenia się nad sobą na Wykopie.
To niesamowite jak duża liczba osób potrafi zyć w takiej odrealnionej bańce wyobrażeń o kobietach i relacjach damsko-męskich. Prawdziwy matrix w realnym życiu. W ogóle jak to zostało wpojone tym ludziom, przez filmy, rodziców, internet czy co?

#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf #podrywajzwykopem #pua ##!$%@? #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #p0lka #bluepill
Pobierz chanelzeg - Własnie natrafiłem na wpis autorstwa @Blackpill_RAW 
https://www.wykop.p...
źródło: comment_1584691193l6aP1Scxns8hTKQxvGrQWa.jpg
  • 16
@Blackpill_RAW: Myslisz, że facet, który nie ogrania podstaw relacji damsko-męskich potrafi rozpoznać oznaki zainteresowania? Niech najpierw nauczy się poprawnie składać zdania i nie starszy ludzi na ulicy. Chociaż z drugiej strony, przynajmniej wyszedł w domu i zagadał do kobiet, czyli i tak jest w lepszej sytuacji niż setki tysięcy przegrywów. Jak jest chociaż minimalnie inteligentny to ogarnie za jakiś czas że #!$%@? szajs.
@chanelzeg byłeś w podstawówce, czy nie dostałeś się?

Przecież te podejścia i teksty są tak creepy, sztuczne, desperackie, a miejsce nękania kobiet nienaturalne, że głowa mała. Ja mniej więcej co 15 sekund musiałem robić rozchodzenie, a i tak nie byłem w stanie obejrzec do samego końca


Czyli w pełni zgadzasz się z autorem tak?
@Cauchemar7: To była bardziej reakcja na tamtejsze komentarze, np. rysiekryszard który wszystko spłycił do wyglądu, podczas gdy kompletnie uciekło mu zachowanie "podrywacza", sam Blackpill_RAW ma już zdrowsze podejście

@Blackpill_RAW:

Nie jest to trudne do odkrycia, jeśli się ma oczy i podstawy inteligencji emocjonalnej.

Jezeli nie ucieka wzrokiem to jej przynajmniej nie brzydzisz i ma stosunek neutralny, ale przez sam fakt gdzie ten koleś to robi i jak robi, ma na
@chanelzeg No blackpillraw to ogólnie uważa, że z jego przeciętną twarzą, z niektórych powodów dobrą, z niektórych słabą, jeśli bardzo by popracował to znalazłby babę, tylko raz to nie umie, dwa to po co, skoro nie będzie go pożądała tak jak pożądała by chada?

Mi tu kwestionują przegryw bo rozmawiam z kobietami czasem. Są tu ludzie którzy piszą fajne spostrzeżenia i są ludzie krzyczący, że loszki do gazu. Najłatwiej jednych od drugich
Pobierz Cauchemar7 - @chanelzeg No blackpillraw to ogólnie uważa, że z jego przeciętną twarzą...
źródło: comment_15846964953HuqHZ4c6SlbjYWifkpnjb.jpg
@chanelzeg: to się nie mogło udać z dwóch powodów - wybitnie złe miejsce do czegoś takiego. Każda z tych dup gdzieś idzie, spieszy się. Większe szanse byłby np. w jakimś parku, jakiejś spokojniejszej knajpie.
Ale to i tak by nic nie dało, bo koleś wygląda tylko przeciętnie.

ogarnie za jakiś czas że #!$%@? szajs.


@chanelzeg: bo pua to jeden wielki farmazon, a typ jeszcze płaci hajs za to żeby zrobić
Ale to i tak by nic nie dało, bo koleś wygląda tylko przeciętnie.


@TestoDepot: ja dla jednej laski jestem odpychającym brzydalem, a dla drugiej najprzystojniejszym facetem na świecie, że ta mi jest gotowa za rogiem laskę zrobić jak jakiemuś chadowi. Cały szkopuł tkwi w tym, żeby jak spotka się taką, która mi się bardzo podoba, ja się jej podobam przynajmniej w stopniu minimalnym, to nie #!$%@?ć takiej żenady tylko zachowac się