Wpis z mikrobloga

#grafjon

8. Uwaga i uwaga! Oto początek przygody!

}DiasKo{

To ile jest wrzutów w Warszawie jak i okolicach, to po prostu szok. Diasko z pewnością zdominował całkowicie wszystkich graficiurzy. Wydaje mi się, że jedynie NS może z nim konkurować. Przyznam, że ślady doprowadziły mnie do miejsca zamieszkania Diasko, w ostatnim mini CYKL-u DIASKO będzie pokazany jego rodzinny blok :)

Ale dobrze, bo rozmarzyłem się za bardzo. Co do jakości/wyglądu wrzutu. Prawdopodobnie to jeden z pierwszych, nie jest jakiś specjalnie wybujały ale podoba mi się dobranie kolorystyczne. Nie potrzebne było szczegółowe robienie cieni, gdyż zółty po prostu idealnie wtapiał się w biały, z daleka był to bardzo bardzo piekny wrzut, a z bliska ? Oceńcie sami, na mnie jednak zrobił wrażenie, ale bardziej z tej strony gdyż dotarłem do korzeni DIASKO
herejon - #grafjon

8. Uwaga i uwaga! Oto początek przygody!

}DiasKo{

To ile jest w...

źródło: comment_0F4wUSmiBo564Mb2ei4I3tfcW6x3mH55.jpg

Pobierz
  • 7
@wycz: Korzyści ? Ahh tak, są istotnie. Jak utrzymasz teren przez 1 miesiąc, to inne psy zrozumieją Twoją dominacje, musisz pamiętać, że czasem może dojść do starć. Wtedy to już czeka na Ciebie tylko Kasa Kobiety i Sikanie gdzie chcesz! Bo jest tak, że jak jakiś pies ma zdobyty teren, to wtedy możesz lać gdzie chcesz, inne psy wiedzą, że nie jesteś byle burkiem i wyrażają zgodę, ba! Nawet proszą czasami
@herejon: Czy tak zaczynały swoje kariery znane na całym świecie psy takie jak lessie czy pluto a może była to kariera związana z wrodzonym talentem?