Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #dieta #silownia #koronawirus

Mirki, jedno jest pewne - po kryzysie z covidem mam nadzieję, że już nie będzie dzbanów szykanujacych GMO, zachwalających bez żadnych podstaw jakieś wiejskie kiełbasy od rzeźnika co palcem po dupie się pogrzebie i cyk kiełbasę ukręci, że jajka zerówki będą skrupulatnie monitotowane, że antyszczepionkowaxa przestaną istnieć. Ale ja wiem, ludzkość ma krótką pamięć i pewnie przez rok będzie sterylnie, a potem znowu plaga wysrywow
  • 24
@NooB1980: ciekawe co teraz myślą ci wszyscy ludzie, którzy tak zachwalali te stragany w Azji. Byłem parę razy i muszę zmartwić ludzi - te ich czyste rączki są zgoła odmienne od tego, czym się zachwalali. O to mi chodzi - o higienę i kontrolę, ludzie mieli dostęp do wspanialej selektywnej żywności, może i przemysłowa produkcja jest niemoralna, ale jednak bardziej ufam komuś kto ubiera fartuch, czapkę na głowę i rękawiczki w
@Skogyr: chciałem Ci na to wrzucić screena z moich zgłoszeń, gdzie mam tylko wpisy nooba ale to się chyba kasuje po czasie, bo nic tam nie mam? On się uaktywnia jak go wypuszcza z komórki pod schodami albo jak mu baba pozwala pić, więc musiało się przedawnić
@lulok91: nup i baba? Chyba babcia, bo kobieta to po 20minutach by kopnęła w zadek.
Na to wygląda, mieszka jak Harry Potter w komórce pod schodami i czasem pozwalają mu wyjść na zewnątrz i mu odbija.
@lulok91: A nic mu nie strzeli, bo oprócz bycia szurniętym trzeba mieć trochę odwagi. Już mu proponowałem kilka razy nawet nie pamiętam co dokładnie, ale zawsze wiązało się to ze spotkaniem na żywo, jak nie trudno się domyślić staruch się wystraszył. Bo nie ukrywam, że zanim byśmy przystapili do rozmów, najpierw bym go trochę naprostował, żeby mi skakał w trakcie.