Wpis z mikrobloga

@krzysssi33k To nie jest #!$%@?, tylko po prostu zgłoszenie (#!$%@?/donoszenie ma dość negatywny wydźwięk). Ja nie wiem dlaczego dalej w Polsce przypina się komuś łatkę donosiciela jak zgłasza że ktoś robi coś złego.
(do wykopków co się czepiają autora wpisu) Mam nadzieję że jak ktoś was okradnie to nie zgłosicie tego na policję, bo wtedy #!$%@?, donosicie na kogoś.
@151346136: Bez jaj i co ci ludzie sa na kwarantannie a reszta ma siedziec w domach i ile tak? miesiac? rok ? dwa lata? Jest to nierealne. U mnie juz wczoraj ruch był podobny byl jak w kazdy inny dzien. Ludzie sie pilnuja owszem ale ile mozna siedziec w domu? Nie do zrealizowania jest kazanie siedzec na dupie do odwolania. Nawet jakby zakazali wychodzenia ludzie by organizowali imprezy w domach i
@PancakeV: przy potwierdzeniu wirusa kwarantanna jest wskazana, ale prewencyjne wsadzania do aresztu domowego tylko dlatego, że ktos wrócił zza granicy jest chore.

To takie mówienie, że wirus jest od nich, od tych obcych, od tych z zagranicy. A zamykanie granic to sie od tych obcych wirusów odgradzanie
A to bzdura jest, wirus jest wszędzie, jak rozumiem ograniczenia w podróżowaniu, tak zamykanie granic jest zwykłym gestem pod publiczkę
Zobaczcie jacy jesteśmy stanowczy,
@151346136: XD dlaczego dopisujesz jakąś ksenofobiczną ideologię? patrząc na podejście Holandii do tej sprawy, to każdy wracający stamtąd powinien być w przymusowej dwutygodniowej kwarantannie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ulyssos: bzdura i bezsens
Jaki jest % zarazonych w tych krajach? Jaki w Polsce?
Czemu w przymusowej kwarantannie nie mają sie znlezc Ci co korzystaja z metra. Albo osoby pracujace w kilku tysiecznych fabrykach?
Niby skad dane ze w holandii sie latwiej zarazic niz e pl?
I o ile latwiej? Jakie jest ryzyko? O ile wieksze niz w kraju zeby sankcjonowac 2 tygodniowy areszt

A zamykanie granic jest wszedzie i wszedzie