Wpis z mikrobloga

Kuzyn wraca z Holandii i jest wielce oburzony przymusową kwarantanną. Nie ma zamiaru jej przestrzegać.
Zgadnijcie kto go jako pierwszy #!$%@? xD
#koronawirus
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Okatarinabellaczikcziks: A co robi się gdy więzień ucieka z więzienia? Strzela się! Po prostu się strzela. W ten sposób unikasz możliwości tego, że kogoś zabije na wolności. Nie twierdzę, by celować jak sniper w głowę, by zabić, ale strzelasz im w nogi. Ranisz taką osobę i 100 kolejnych delikwentów siedzących na kwarantannie i myślących sobie "może skoczymy szybko do żabki po kilka flaszek, tak by policja się nie dowiedziała", zastanowi
  • Odpowiedz
Wróciłem wczoraj z bratem z pracy weFrancji. Siedzimy w domu zamknieci na kwarantannie. Było tam z nami dwóch znajomych. Jeden z nich wykazywał pewne objawy. Obaj planują w niedzielę wracać do pracy ( tym razem w Niemczech). Też bagatelizują sytuację.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol opis ustawy który zamieściłem faktycznie mówi bezpośrednio o definicji z zakresu pracowniczych, jednakże można te określenie używać w życiu prywatnym. Podałem to do przykładu, ale poniżej szersze zastosowanie: "Sygnalista to osoba, która reaguje na zagrożenia dla interesu szerszego niż indywidualny, mówi o sprawach istotnych i mających przełożenie na dobro wspólne, stanowiących zagrożenie dla wartości uznanych za ważne, takich jak życie, zdrowie, bezpieczeństwo publiczne, przejrzystość życia publicznego, bezpieczeństwo finansów publicznych, zasada
  • Odpowiedz
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol Misiek rzadko się tu udzielam, raczej obserwuję, ale dzięki za radę. Jakiś czas temu usłyszałem o sygnaliście i mi to w głowie utkwiło, więc chciałem się tym tylko podzielić. Moje uszanowanie i zdrówka, elo.
  • Odpowiedz