Wpis z mikrobloga

w lidze i Fortnite są dysproporcje ale tam dziewczyn jest więcej chociaż nie oszukujmy się, c---a tam grają xD


@AnonimoweLwiatko: Bo jak dziewczyna się ujawni i jest lepsza od chłopaków to niektórzy nie mogą przyjąć tego do wiadomości. "Bo jak to jakaś laska jest lepsza ode mnie?" Grałam kiedyś w CSa i nawet dobrze mi szło. Ranga kałach w laurach, więcej nie wbijałam a skill mógł być lepszy. Dlaczego przestałam?
  • Odpowiedz
@Cortana: Zawiść i zazdrość co do umiejętności występuje na każdym stopniu, bez względu na płeć. Ja bym się tam nie przejmował ale kiedyś też zachowywałem się trochę jak pajac w grach typu Liga/CS. W MMORPGach z kolei zawsze byłem zajebistym ziomeczkiem i jednym z top playerów. Źle na mnie działa po prostu zmuszenie do gry z losowymi ludźmi i niemożliwość wyjścia bez kary. To niedorzeczne.
  • Odpowiedz
@Alcaldesa_de_Girona: dlatego nie ujawniam się w grach multi, bo albo śliniące się piwniczaki - pokażesz c---i? mogę cię dodać do znajomych? ej, ładna jesteś??? albo - baba? baby nie umiom grać
Wolę udawać faceta
  • Odpowiedz
@Green81: To jest najgorsze i najzabawniejsze, że każdy się zgadza z tym, że stuleje psują rynek matrymonialny i nastawienie dziewczyn do normalnych chłopaków a jednak te zjawisko występuje na potęgę. Ciekawe co musi się stać żeby sytuacja uległa zmianie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Alcaldesa_de_Girona: Rakowy przykład. Przecież jak sie gra z randomami - to randomy są nienawiste wobec każdego za wszystko.

W gamingu siedzialem cały okres nastoletni i troche czasów studenckich, sporo dziewczyn sie przewijało, nikt sie nawet specjalnie nie przejmował.

Wiec tak, niech się ujawniają.
  • Odpowiedz
@Hawthorne: jest różnica przekrzykiwać frustrata i go uciszyć komentarzem jak równy równego a walczyć z komentarzami per baba i głupim przemadrzaniem się że ktoś jest mądrzejszy bo nie jest kobietą. Wolę gadać w grach jako facet na "równych prawach" dla świętego spokoju.
  • Odpowiedz