Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tutaj znowu @Saber9321
Przegrywy moje ziombele polecam wam obejrzeć ten film i zastosować się do jego rad myślę, że dzięki tym radom uda wam się nie być zniewieściałym cieniasem i wyjdziecie na prostą
https://www.youtube.com/watch?v=olkiVonpfLQ
A co do mnie ja się zmieniłem mam w dupie wyścig o cipe nawet na widok sromu chce mi się rzygać. Wolę facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo są lepsi pod każdym względem od babsztyli. No nic panowie ja się już kończę mimo, że pracuję nad sobą uczę się angielskiego, pracuję na budowie, mam hajs itd dużo osiągnąłem w gierkach, dużo obejrzałem animu, dużo filmów, seriali, dużo przeżyłem mimo, że 7 lat uciekam od rzeczywistości, ale większość przeżyć to nieprzyjemne doświadczenia, nawet ruchałem, miałem dziewczynę w internetach (taka namiastka związku, ale zawsze coś) Leczę się na depresję, mam zespół aspergera zdiagnozowany i borderline ludzie mówią, że niby jestem "normalny" itd. Ale cóż jestem nieszczęśliwy i nie chcę żyć, bo wiem, że życie nie ma sensu i za milion lat nikt nie będzie nas wspominał. No cóż powiem tak nie planuję zrobić bohatyra, ale nie wiem czy dożyję 18 urodzin, bo już mam dosyć życia w tym łez padole i oglądać (jak muszę) szarą rzeczywistość. Tak dobrze myślicie pragnę umrzeć. Już w wieku 12 lat chciałem się #!$%@?ć, bo czułem się inny od normików i równieśników. Jak wiecie miałem 14 stycznia poważną próbę samobójczą gdzie otarłem się o śmierć. Wiecie czego najbardziej żałuję? że napisałem na fb, że się zabijam mogłem umrzeć i już nie cierpieć. Wiem, że nic mnie już nie czeka, a z biegiem czasu będzie coraz gorzej, a to jaką mam teraz zrytą psychikę i jak to destruktywnie wpłynęło na mnie raczej nie zrekompensuje żadna kwota ani nic. Trzymajcie się przegrywy i fajne mordki ja nie wiem ile jeszcze pożyję powiem tyle, że na szczęście moje zdrowie nie jest jakieś najlepsze, bo palę, piję, jem fast foody i jakieś śmieciowe jedzenie, piję pepsi, cole, energetyki, jem słodycze. Nie chcę tutaj poklepywania po plecach tylko po prostu chcę się z wami pożegnać, bo nie wiem czy hehe jutra dożyję, bo różnie bywa. Żegnajcie mirki i noooo mirabelki też. A tak na słowa by to tak fajnie zakończyć powiem tak ubolewam że przyszło mi być śmieciem zamiast człowiekiem, mam strasznie słaby pakiet genów jak to mówią słabe jednostki się same eliminują heh. No to by było na tyle ELO
#przegryw #nadprzegryw #depresja #prawdziwyprzegryw #pozegnanie #samobojstwo #bohatyr #problemy #problemypsychiczne #smierc #takaprawda #gorzkiezale #carrioner #muremzacarrionerem #asperger #borderline #smiecludzki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 3