Wpis z mikrobloga

to właśnie ty wmawiasz wszystkim, że taki styl życia to korzystanie z życia.


@VeleiN: Nie, ja twierdzę, że każdy powinien korzystać z życia tak jak mu pasuje.

Każdy jest inny i dla każdego korzystanie z życia jest czymś innym. To kwestia gustów.


O tym mówię od początku tutaj.

Ma pełne prawo dawać na lewo i prawo jeśli chce, ja osobiście gardzę takim stylem życia i mam pełne prawo je krytykować.


To
  • Odpowiedz
Czemu nikt nie zwróci uwagi na to jakie to mikrobiologiczne szambo często jest, bo rękę sobie daje uciąć, że tacy ludzie nie robią sobie badań xD
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: nie wiem czemu uważasz, że mam smutne życie. Bo nie mam ochoty się wiązać z kimś kto miał dziesiątki/setki partnerów seksualnych? To moje osobiste preferencje i nic ci do nich. Wolę sobie korzystać z życia na inne sposoby. Ot choćby uwielbiam jeździć sobie motocyklem po moim mieście, pójść z kumplem pomorsować w stawie. Mam po prostu więcej zainteresowań niż imprezowanie i wyrywanie wszystkiego jak leci. Stanowczo wolę znaleźć sobie kogoś
  • Odpowiedz
nie wiem czemu uważasz, że mam smutne życie. Bo nie mam ochoty się wiązać z kimś kto miał dziesiątki/setki partnerów seksualnych?


@VeleiN: Nie, napisałem przecież dlaczego. Masz smutne życie, bo odczuwasz pogardę.
  • Odpowiedz