Wpis z mikrobloga

#zalesie #koronawirus #bekazpodludzi

Mirki, jak ja jestem spokojnym człowiekiem, tak przez ostatnie dni moje #!$%@? sięga zenitu.

#!$%@? mnie jak sobie zdaję sprawę jak bardzo stare pokolenie pluje młodzieży w twarz za to co dla nich robimy. Zakładamy maski i rękawiczki, bunkrujemy się w domach, odmawiamy sobie spotkań towarzyskich, staramy się być na bieżąco z informacjami ze świata, poważnie traktujemy zalecenia rządu i WHO. A stare baby i dziady? Pchają się na siebie w sklepach bo srajtaśme rzucili, kaszlą w przestrzeń albo w otwartą dłoń, masek i rękawiczek nie noszą bo co ludzie powiedzo. O kościołach nawet nie będe wspominał. Wczoraj wychodze z Żabki, stara baba przed drzwiami zamiast poczekać aż wyjde to w momencie w którym przechodziłem przez drzwi #!$%@? się na mnie jakby to miała być ostatnia Żabka na ziemi, którą za minute zamykają permanentnie. Innym razem w sklepie to samo. Stoję w kolejce, stara baba zamiast stanąć metr ode mnie to stoi nanometr za moimi plecami. Za nią nikt nie stoi, zero tłumu.

Jak nam się odwdzięczą kiedy to wszystko się skończy? Wybiorą nam do władzy ludzi, którzy praktycznie w przeddzień ogłoszenia pandemii przeznaczają 2 miliardy na propagande, wcześniej rozbijając w pył jakiekolwiek nadzieje na normalną służbę zdrowia. Ale to my będziemy tracić prace i oszczędności, stresować się, oni sobie będą siedzieć na emeryturach i mieć wszystko w dupie, bo nasz rząd prędzej każe nam jeść trawe niż cokolwiek zabierze geriatrii.

Nadal będę uważał i traktował uch zdrowie z szacunkiem, bo mam sumienie, ale sympatii dla nich już nie mam kompletnie.
  • Odpowiedz